İngiltere'de yeniden korona olana 57 bin lira verecekler - Son Dakika

İngiltere'de yeniden korona olana 57 bin lira verecekler

22.04.2021 14:42

İngiltere bilim için 57 bin lira karşılığında yeniden koronavirüs olmayı kabul edecek gönüllüler arıyor. Yapılacak çalışma ile yeniden hasta olmayı engelleyen antikor seviyesi belirlenecek. Elde edilen veriler üretilecek aşı ve ilaçlar için kullanılacak.

İngiltere koronavirüsle ilgili bilimsel bir çalışma için tekrar koronavirüs olmayı kabul edecek gönüllüler arıyor. Oxfordlu araştırmacıların yürüteceği çalışmayla yeniden hasta olmayı engelleyen antikor seviyesi belirlenecek.

57 BİN TL ÖDENECEK

Elde edilecek sonuçlar yeni ve etkili aşıların tasarlanmasını sağlayacak. Çalışma 12 ay sürecek. Gönüllülere ise yeniden virüse yakalanma karşılığında 5 bin sterlin yani yaklaşık 57 bin Türk lirası ödenecek.

İngiltere'de yeniden korona olana 57 bin lira verecekler

Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi İngiltere'de yeniden korona olana 57 bin lira verecekler - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mescid-i Aksa'ya saldıran İsrail'in peşini bırakmıyor! İslam ülkeleri ve dünyaya çağrı yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mescid-i Aksa'ya saldıran İsrail'in peşini bırakmıyor! İslam ülkeleri ve dünyaya çağrı yaptı Canlı yayında sinkaflı küfür eden başkan, sosyal medyanın gündemine oturdu Canlı yayında sinkaflı küfür eden başkan, sosyal medyanın gündemine oturdu Survivor yarışmacıları Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı ayrıldı Survivor yarışmacıları Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı ayrıldı Bir grup genç sokak ortasında kavgaya tutuştu, görüntüleyen kişinin sözleri şaşkınlık yarattı Bir grup genç sokak ortasında kavgaya tutuştu, görüntüleyen kişinin sözleri şaşkınlık yarattı Son Dakika! İsrail, Şam Kapısı'nda Filistinlilere müdahale etti: 64 yaralı Son Dakika! İsrail, Şam Kapısı'nda Filistinlilere müdahale etti: 64 yaralı Çin'in kontrolden çıkan roketi dünyaya yaklaşıyor! Türkmenistan'a düşebilir Çin'in kontrolden çıkan roketi dünyaya yaklaşıyor! Türkmenistan'a düşebilir Alper Potuk'un Fenerbahçe'ye attığı gol sonrası yaşadığı sevince tepki yağıyor Alper Potuk'un Fenerbahçe'ye attığı gol sonrası yaşadığı sevince tepki yağıyor Çin'den Bakan Koca'yı ters köşe yapan sözler: Aşı tedarikinde yavaşlamanın nedeni siyasi değil Çin'den Bakan Koca'yı ters köşe yapan sözler: Aşı tedarikinde yavaşlamanın nedeni siyasi değil
Advertisement