Koronavirüs tedavisi gören Kadir Topbaş yoğun bakıma alındı - Son Dakika

Koronavirüs tedavisi gören Kadir Topbaş yoğun bakıma alındı

04.12.2020 07:24

Koronavirüs tedavisi gören eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, yoğun bakıma alındı. Topbaş'ın oğlu yaptığı ilk açıklamada, "Doktorlar önümüzdeki saatlerde şu an uygulanan basınçlı oksijen desteğinden pozitif bir ilerleme kaydedilemezse entübe etme durumunda kalabileceklerini söylüyorlar" dedi.

Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın oğlu Mustafa Ömer Topbaş sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda koronavirüs tedavisi gören babası Kadir Topbaş'ın yoğun bakıma alındığını belirtti.

"ENTÜBE ETME DURUMUNDA KALABİLİRLER"

Topbaş yaptığı paylaşımda, "Babamız Kadir Topbaş bu sabah yoğun bakıma alındı. Doktorlar önümüzdeki saatlerde şu an uygulanan basınçlı oksijen desteğinden pozitif bir ilerleme kaydedilemezse entübe etme durumunda kalabileceklerini söylüyorlar" dedi.

"SEVENLERİNDEN DUA BEKLİYORUZ"

Paylaşımında yakınlarından dua isteyen Topbaş, "Bu zor anımızda arkadaşlarımız, dostlarımız ve sevenlerinden dua bekliyoruz. Sizlerin duası ve Allah'ın izniyle babamızın kısa zamanda sağlığına kavuşacağına inanıyoruz. Selam ve dua ile Allah'a emanet olun" ifadelerini kullandı.

Koronavirüs tedavisi gören Kadir Topbaş yoğun bakıma alındı

Son Dakika Güncel Koronavirüs tedavisi gören Kadir Topbaş yoğun bakıma alındı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bakan Koca'nın aşı teşvik paylaşımına Seren Serengil'den yanıt: Ben bu aşıdan çok korkuyorum Adalet Bakanı Gül'den 3 saldırıya ilişkin açıklama: Failler hukuk önünde hesap verecek Fenerbahçe, anlaşma sağladığı Macar stoper Szalai'yi İstanbul'a getiriyor ABD'de endişe veren yeni bir koronavirüs mutasyonu tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 15 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 169 kişi vefat etti, 8 bin 314 yeni vaka tespit edildi Hesabındaki paralar buhar olunca Ebru Polat, çılgına döndü! Gerçek sonradan ortaya çıktı Şarkıcı Doğuş, kozmetik sektörüne adım attı: Markama güveniyorum Parkta soğuktan titrerken bulunan genç adam hiçbir yardımı kabul etmedi