Son Dakika Haberleri: Köy Okulunda Tübitak Bilim Fuarı Açıldı

Köy Okulunda Tübitak Bilim Fuarı Açıldı

3 gün önce

Ahlat ilçesindeki Güzelsu Köyü Ortaokulunda Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) destekli "Bilim Fuarı" açıldı.

Köy Okulunda Tübitak Bilim Fuarı Açıldı, System.String[]
Ahlat ilçesindeki Güzelsu Köyü Ortaokulunda Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) destekli "Bilim Fuarı" açıldı.

Okulun bazı sınıflarında açılan fuarda öğrencilerin hazırladığı 12 çalışma yer alıyor.

Okulu ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutluk Özden, çalışmaları inceleyerek öğrenci ve danışman öğretmenlerden bilgi aldı.

Özden yaptığı konuşmada, projelerin güzel olduğunu, bilim fuarına yakışır bir etkinlik olduğunu söyledi.

Projeleri incelediklerini belirten Özden, "Özellikle matematik, değerler eğitimi ve tarih alanında bizlere ışık tutacak projeler var. Kendi değerlerimizi gelecek kuşaklara aktarma açısından oldukça önemli projeleri yerinde gördük. Birkaç projeyi İngilizce anlatan öğrencilerimizi de ayrıca kutluyorum. Hepsiyle gurur duyuyoruz." dedi.
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 05:05 Kaynak: AAIrak Sınırından Acı Haber! Şehit ve Yaralılarımız Var Bahçeli'den Çok Konuşulacak Bir Çıkış Daha: Oy Oranımız 18,81'dir, O da Atatürk'ün Doğumudur Bakan Pekcan: 75 Milyar Dolarlık Ticaret Hacmi Hedefi İçin ABD ile Ortak Çalışma Grubu Kuruyoruz 4 Şehidimizin Kanı Yerde Kalmadı, Sınırda 20 Terörist Öldürüldü