Kozan'da Uçurtma Şenliği - Son Dakika

Kozan'da Uçurtma Şenliği

23.04.2017 09:23
Kozan'da Uçurtma Şenliği, System.String[]

Adana’nın Kozan ilçesinde Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında veliler ve öğrenciler Uçurtma Şenliği’nde bir araya geldi.

Adana'nın Kozan ilçesinde Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında veliler ve öğrenciler Uçurtma Şenliği'nde bir araya geldi.

Çocuklar ve aileler uçurtmalarını gökyüzüne saldı. Rengarenk uçurtmaların gökyüzüyle buluştuğu şenlikte, eğlenceli ve keyifli saatler geçiren katılımcılara ikramlarda bulunuldu. Gün boyunca gökyüzünü süsleyen uçurtmalar içerisinde uçurtmasını en yükseğe çıkaranlar ile uçurtması en güzel olanlar jüri üyeleri tarafından tespit edildi. En yükseğe çıkan uçurtma kategorisinde; birinci Ozan Gürlen, ikinci Asel Bozkurt, üçüncü Zeki Can Abalı, dördüncü Zeynep Özkan ve kardeşi Zehra Özkan, beşinci Mehmet Sencer Erdoğan oldu.

En güzel uçurtma kategorisinde ise birinci Alkan Taha Ünüvar, ikinci Teoman Ataş, üçüncü Asaya Ursavaş, dördüncü Elif Nehir Orak ve beşinci Esin Gül oldu.

Yarışma sonunda yapılan ödül töreninde dereceye girenlere ödül olarak birincilere plaket, ikincilere kupa, üçüncü, dördüncü ve beşincilere ise madalya verildi. - ADANA

Kozan'da Uçurtma Şenliği
Kozan'da Uçurtma Şenliği

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kozan'da Uçurtma Şenliği - Son Dakika


Son Dakika

İşkenceci kocasını öldüren Melek İpek'in tutukluluğu için yapılan itiraz reddedildi İstanbul Bahçelievler'de akılalmaz olay! Belediye ekipleri bir vatandaşın yanlışlıkla çöpe attığı altınları arıyor İsrail'de haham korona aşısıyla ilgili sözleri tartışma yarattı: Yaptırırsanız eşcinsel olursunuz Yaşlı kadına terlik fırlatıp dalga geçen bakıcı kamerada Anlaşmaya vardılar, Marius Sumudica Süper Lig'e geri dönüyor Sokak köpeklerinin saldırısından kaçmak isteyen kadın çareyi denize atlamakta buldu Avladıkları yaban keçisini döner yapıp yerken yakalanan kaçak avcılara 33 bin TL ceza Stachowiak'a alacakları ödenmediği gerekçesiyle Denizlispor'a transfer yasağı geldi