Son Dakika Haberleri: KPSS'nin Yapılacağı Gün Nüfus Müdürlükleri Açık Olacak

KPSS'nin Yapılacağı Gün Nüfus Müdürlükleri Açık Olacak

3 ay önce

Sınava katılacak adaylardan nüfus cüzdanını kaybeden ya da yeniden çıkarmak isteyenler için nüfus müdürlükleri açık olacak.

KPSS'nin Yapılacağı Gün Nüfus Müdürlükleri Açık Olacak, System.String[]
Sınava katılacak adaylardan nüfus cüzdanını kaybeden ya da yeniden çıkarmak isteyenler için nüfus müdürlükleri açık olacak.

Ankara Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, Kamu Personel Seçme Sınavı'nın (2018- KPSS Ortaöğretim) 7 Ekim Pazar günü yapılacağı hatırlatıldı.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Sınava katılacak adaylardan nüfus cüzdanını kaybeden ya da yeniden çıkarmak isteyenlere, '2018-KPSS Ortaöğretim Sınavı'na Giriş Belgesi' ile iki fotoğrafını yanında getirmeleri kaydıyla yeni kart düzenleninceye kadar geçerli olacak 'Geçici Kimlik Belgesi' verilmesi için Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğü ile Altındağ, Beypazarı, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Polatlı, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle ilçe nüfus müdürlükleri, 07 Ekim Pazar günü 07.00-10.00 saatleri arasında açık tutulacaktır."Ünlü Oyuncu Leonardo DiCaprio, Kendisine Verilen Oscar'ı İade Etmek Zorunda Kaldı Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Venezuela Cumhurbaşkanı Maduro'nun Yakınlaşması İhracatta Rekor Getirdi

Fabrika İşçisinin Vücuduna Demir Çubuklar Saplandı