KPSS ÖABT soruları ve cevapları açıklandı mı? KPSS sonuçları ne zaman açıklanır? - Son Dakika

KPSS ÖABT soruları ve cevapları açıklandı mı? KPSS sonuçları ne zaman açıklanır?

28.07.2019 20:46
KPSS ÖABT soruları ve cevapları açıklandı mı? KPSS sonuçları ne zaman açıklanır?

Kamu personeli olmak isteyen öğretmen adayları KPSS öğretmenlik alan bilgisi testinin ilk oturumuna girdi. İkinci oturum da 28 Temmuz saat 14:45'te başlayacak. KPSS'ye giren adaylar KPSS sonuçları açıklanmadan önce KPSS soru ve cevaplarının ne zaman açıklanacağı ise merak konusu oldu. KPSS sonuçları, soruları ve cevapları ne zaman yayınlanacak?

KPSS'de ter döken öğretmen adayları KPSS sonuçlarını büyük heyecanla bekliyorlar. KPSS ÖABT sonuçlarının açıklanmasına daha zaman olduğu için adaylar KPSS soru ve cevaplarının ne zaman yayınlanacağı konusunda araştırmalar yapıyorlar. KPSS soru ve cevapları ÖSYM tarafından henüz açıklanmadı. Soru ve cevap anahtarının açıklanacağı tarih belli olmasa da KPSS ÖABT sonuçlarının açıklanacağı tarih belli.

KPSS ÖABT SORULARI NE ZAMAN YAYIMLANIR?

Önceki sınav dönemleri dikkate alındığında KPSS ÖABT soru ve cevapların sınavın tamamlanmasının ardından bir hafta içerisinde erişime açılacağı öngörülmektedir.

KPSS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

ÖSYM'nin sınav takviminde yer alan bilgilere göre KPSS sonuçları 29 Ağustos tarihinde erişime açılacak.

KPSS ÖABT soruları ve cevapları açıklandı mı? KPSS sonuçları ne zaman açıklanır?

Son Dakika Eğitim KPSS ÖABT soruları ve cevapları açıklandı mı? KPSS sonuçları ne zaman açıklanır? - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Seren Serengil'den sevenlerini üzen haber: Ameliyat olmazsam 4-5 ay sonra kemiklerim kırılmaya başlayacak 18:08 Seren Serengil'den sevenlerini üzen haber: Ameliyat olmazsam 4-5 ay sonra kemiklerim kırılmaya başlayacak Trafik kazası geçiren Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti ölümden döndü 17:06 Trafik kazası geçiren Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti ölümden döndü F-35 uçağı havalanamadan denize düştü 15:19 F-35 uçağı havalanamadan denize düştü Burçin Birben: Ebru Gündeş'in okuduğu Saygılarımla şarkısını iblise yazdım 14:40 Burçin Birben: Ebru Gündeş'in okuduğu Saygılarımla şarkısını iblise yazdım Son Dakika! Gaziantep'te 3 aylık bebeğini öldüresiye döven baba Yunus Göç tutuklandı 14:25 Son Dakika! Gaziantep'te 3 aylık bebeğini öldüresiye döven baba Yunus Göç tutuklandı MÜSİAD: Kurdaki ani hareketliliğin 10-15 gün içinde sona ereceğini düşünüyoruz 12:24 MÜSİAD: Kurdaki ani hareketliliğin 10-15 gün içinde sona ereceğini düşünüyoruz
FETÖ'cü Enes Kanter, ABD vatandaşlığına geçip 11:49 FETÖ'cü Enes Kanter, ABD vatandaşlığına geçip "Freedom" soyadını aldı Büyük zam gelmişti! Markette ayçiçek yağlarını çalınmasın diye zincirlediler! 10:56 Büyük zam gelmişti! Markette ayçiçek yağlarını çalınmasın diye zincirlediler!
Advertisement