KTÜ'lü Akademisyenin Kitabı En Çok Satan Kitaplardan Biri Oldu - Son Dakika

KTÜ'lü Akademisyenin Kitabı En Çok Satan Kitaplardan Biri Oldu

18.11.2014 13:31
KTÜ'lü Akademisyenin Kitabı En Çok Satan Kitaplardan Biri Oldu, System.String[]

KTÜ akademisyenlerinden Doç. Dr. Fazıl Kırkbir'in 'Toplum Mühendisi Siya' adlı kitabı internetteki kitap satış sitelerinde yoğun ilgi gördü.

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) akademisyenlerinden Doç. Dr. Fazıl Kırkbir'in 'Toplum Mühendisi Siya' adlı kitabı internetteki kitap satış sitelerinde yoğun ilgi gördü.

Kitap için bir reklam kampanyası yapmadığını belirten Kırkbir, kitabın bugüne kadar hiçbir yerde yazılı olmayan pazarlama ve yönetim oyunları ile bireyden başlanarak toplumların nasıl yönlendirmeye sebep olunduğunu anlattığını belirtti. Kırkbir, "Bunun yanında bazı önemli konularda var. Hem bu konuların çoğunun ilk defa kaleme alınmış olması hem de bu konuların okuyucuya daha rahat aktarılması için roman tarzında ele alınmış olması sebebi ile kitabın kulaktan kulağa yayıldığını düşünüyorum. Yazılan bilgilerin yanında belki de ilk defa bu tarz bilgileri yoğun bir şekilde işleyen bir kitabın roman tarzında ele alınmış olması okuyucunun sevmesine sebep oldu" dedi.

Uluslararası kitap fuarı TÜYAP'a imza gününe giden Kırkbir, kitabın henüz kitapçılara dağıtımının yapılmamasına rağmen ilgiden memnun olduğunu söyledi.

Kırkbir, bugüne kadar 10 bin üzerinde satış yapan kitabın bu yılın sonuna doğru ikinci baskısının yapılacağını ve 2015 yılı sonuna kadar 100 bin satış rakamına ulaşmak hedefinde olduklarını kaydetti.

Doç. Dr. Fazıl Kırkbir'in 'Toplum Mühendisi Siya' adlı kitabının bugünden itibaren kitap satış noktalarında okuyucuların beğenisine sunulmaya başlayacak. - TRABZON

KTÜ'lü Akademisyenin Kitabı En Çok Satan Kitaplardan Biri Oldu

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel KTÜ'lü Akademisyenin Kitabı En Çok Satan Kitaplardan Biri Oldu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Tümer Metin'in sert eleştirileri sonrası Beşiktaş'tan çarpıcı paylaşım: Sergen Yalçın'ın yanındayız İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi İstanbul'daki vaka sayıları ne durumda? İşte en çok artış olan 8 ilçe İki kamyonun kafa kafaya çarpıştığı kazada, yol kan gölüne döndü: 3 ölü, 1 yaralı Eğlence mekanlarına getirilen gece yarısı yasağı erken saate çekiliyor Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alan skandal karikatürle ilgili Türkiye'den Fransa'ya nota Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum