Küçük Metehan İnternette Tıklanma Rekoru Kırıyor - Son Dakika
Küçük Metehan İnternette Tıklanma Rekoru Kırıyor

Küçük Metehan İnternette Tıklanma Rekoru Kırıyor

03.01.2012 10:40

Erzurum Çayüstü Köyü İlköğretim Okulu 5.sınıf öğrencisi Metehan Polat seslendirdiği türkülerle internette tıklanma rekoru kırıyor.

Erzurum Çayüstü Köyü İlköğretim Okulu 5. sınıf öğrencisi Metehan Polat seslendirdiği türkülerle internette tıklanma rekoru kırıyor.

Yaklaşık 2 yıl önce bir haber için köylerine giden Oltu Yerel basınından Dursun Murat Aydın tarafından keşfedilen küçük Metehan'ın talihi döndü. Köyde söylediği türküyü internete atan Gazeteci Aydın sayesinde ismini duyuran Metehan Polat, daha sonra ardı ardına birçok televizyon kanalına çıktı.

Şimdilerde amacının okulunu bitirerek konservatuara gitmek olduğunu dile getiren Metehan Polat, "2 yıl önce Gazeteci Murat abi, bizim köye gelmişti. Biz de arkadaşlarla oynuyorduk. Bize sesi güzel olan var mı? diye sordu. Arkadaşlarda beni gösterdiler. Orada bir türkü söyledim. Onu internete atmış, dinleyenler çok beğenmişler. Bu da benim çok hoşuma gitti. Bende bu işi daha iyi yapmak için konservatuar okuyacağım. Birçok televizyon kanalına çıktım. Beni çok sevdiler" diye konuştu.

(DMA-AT-AŞ-Y)03.01.2012 10: 23: 35 TSINNNN - ERZURUM

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Küçük Metehan İnternette Tıklanma Rekoru Kırıyor - Son Dakika


Advertisement