Küçüklere Masallar İtalyan Masalları Kitabı - Son Dakika

Küçüklere Masallar İtalyan Masalları Kitabı

12.11.2014 08:37
Küçüklere Masallar İtalyan Masalları Kitabı, System.String[]

Küçüklere Masallar İtalyan Masalları Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Küçüklere Masallar İtalyan Masalları Kitabı kitabının kısa özeti.

Küçüklere Masallar, ItaloCalvinonun Yapı Kredi Yayınlarından Meryem Mine Çilingiroğlunun çevirisiyle yayımlanan Büyülü Kuş kitabından bir seçmeden oluşuyor.

Küçüklere Masallar, GiuliaOrecchianın resimleriyle 6-9 yaş grubu için tamamı resimli özel olarak hazırlanmış bir baskı. İçinde Kristal Horoz, Küçük Kazlar, Çuvaldaki Çocuk, Nohutçuk ile Öküz ve İki Kambur Adam adlı masallar yer alıyor. Orecchiayı daha önce yine YKYden yayımlanan bir başka Calvino kitabından, Afacan Resimlerden hatırlıyoruz.

ItaloCalvino,İtalyan masallarını derlerken, İki yıl boyunca ormanların ve büyülü sarayların içinde yaşadığını söylemiş. Buyurun siz de harikalar alayına demekten başka bir şey kalmıyor geriye...

Yazar: Italo Calvino

Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları

ISBN: 9789750830440

Boyut: 14,5x21,5

Sayfa Sayısı: 96

Basım Yılı: 2014-10

Basım Yeri: İstanbul

Cilt Durumu: Karton kapak

Kağıt Türü: 2. Hamur

Dil: Türkçe

Son Dakika Güncel Küçüklere Masallar İtalyan Masalları Kitabı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Reform görüşmelerinin ilki yarın TÜSİAD'la yapılacak Yaşlı adam, traktörünü tamir etmek isterken yanarak can verdi Tartışmalı Astrazeneca-Oxford aşısıyla ilgili bomba itiraf: Hata yaptık Son Dakika: Araç sahiplerine kötü haber! Motorine 28 kuruş zam Borsa İstanbul'un yüzde 10'u Katarlılara devredildi Son Dakika: İBB'nin 6 bin yeni taksi projesi teklifi Bakanlık ve Valilik temsilcilerinin oylarıyla reddedildi Model Brittany Rhea Phillips, üzerinden geçen aracın altında can verdi! Ezen kişi çocuğunun babası çıktı Antalya'da sokakta yunus polisi üniforması ve teçhizatı yakan şüpheli aranıyor