Kültür ve Turizm Bakanı Avcı'nın İftar Programı - Son Dakika

Kültür ve Turizm Bakanı Avcı'nın İftar Programı

16.06.2016 23:26

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna için düzenlenen iftar proğramından görüntüler Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna'nın konuşması Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'nın konuşması - Bakan Avcı, Eskişehir Valisi iken Valiler Kararnamesi ile Şanlıurfa Valiliğine atanan Tuna için düzenlenen iftara katıldı Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir Valisi iken Valiler Kararnamesi ile Şanlıurfa Valiliğine atanan Güngör Azim Tuna için düzenlenen iftara katıldı.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ :

Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna için düzenlenen iftar proğramından görüntüler

Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna'nın konuşması

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'nın konuşması

- Bakan Avcı, Eskişehir Valisi iken Valiler Kararnamesi ile Şanlıurfa Valiliğine atanan Tuna için düzenlenen iftara katıldı

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir Valisi iken Valiler Kararnamesi ile Şanlıurfa Valiliğine atanan Güngör Azim Tuna için düzenlenen iftara katıldı.

Avcı, Vilayet Meydanı'ndaki iftarda yaptığı konuşmada, Tuna'nın 3 yıl boyunca Eskişehir'e ve kent halkına hizmet ettiğini söyledi.

Vali Tuna'nın Eskişehir 2013 Türk Dünyası Kültür Başkentliği döneminde hayırlı faaliyetlerde imzasının olduğunu ifade eden Avcı, "Cevat Çapan şiirinde 'vedalaşmaların ilmini yaptım' diyor. Her vedalaşma aynı zamanda bir besmeledir. Kendilerine teşekkür ediyorum. Yolları açık olsun." diye konuştu.

Avcı, bugün son yolculuğuna uğurlanan Eskişehirli gazeteci ve yayımcı Hakkı Devrim'e Allah'tan rahmet dilerken, "Özellikle Türkçemiz konusundaki hassasiyetle basında çok müstesna bir yer edinmiştir. Allah rahmet eylesin." dedi.

Vali Tuna da kent halkının iyi ve zor günlerinde hep yanında olduğunu belirterek, herkesten hakkını helal etmesini istedi.

Konuşmaların ardından Avcı, Tuna'ya hat sanatıyla yapılmış bir tablo verdi. Tuna da Bakan Avcı'ya Yunus Emre'nin resmedildiği bir tablo hediye etti.

Kültür ve Turizm Bakanı Avcı'nın İftar Programı
Kültür ve Turizm Bakanı Avcı'nın İftar Programı
Kültür ve Turizm Bakanı Avcı'nın İftar Programı
Kültür ve Turizm Bakanı Avcı'nın İftar Programı

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kültür ve Turizm Bakanı Avcı'nın İftar Programı - Son Dakika


Son Dakika

Galatasaray - Ankaragücü maçı başladı! Canlı anlatım Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 35'e yükseldi Azerbaycan ordusu, askeri mevzilere sızmaya çalışan Ermeni sabotaj grubunu imha etti Ünlü sunucu İkbal Gürpınar koronavirüse yakalandı, yoğun bakıma alındı Depremle ilgili provokatif paylaşımlarda bulunan kişi tutuklandı Khabib, İslam karşıtı sözler sarf eden Macron'a ayetle yanıt verdi İzmir'de meydana gelen depremin sesi ortaya çıktı! Dinleyenlerin tüyleri ürperiyor Kaybolan ineğini, kalçasına balta saplanmış olarak bulundu