Kuşadası'nda vatandaşlar kısıtlamaya uydu, evde kaldı - Son Dakika

Kuşadası'nda vatandaşlar kısıtlamaya uydu, evde kaldı

24.04.2021 00:33

Kuşadası'nda vatandaşlar kısıtlamaya uydu, evde kaldı Aydın'ın Kuşadası ilçesinde, Kovid-19 ile mücadele kapsamında hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasına vatandaşlar uydu.

Kuşadası'nda vatandaşlar kısıtlamaya uydu, evde kaldı

AYDIN - Aydın'ın Kuşadası ilçesinde, Kovid-19 ile mücadele kapsamında hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasına vatandaşlar uydu.

Koronavirüsle mücadele tedbirleri kapsamında, Türkiye genelinde 22 Nisan günü saat 19: 00'da sokağa çıkma kısıtlaması dün gece başladı. Ege Bölgesi'nin önemli turizm merkezlerinden Kuşadası'nda da vatandaşlar, sınırlandırmaya uyunca cadde ve sokaklar boş kaldı. Özellikle yaz dönemi ve bayram tatillerinde yüz binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayan Kuşadası, hayalet kente döndü. Uygulamaya konulan yeni kurallar kapsamında polis ve jandarma ekipleri sokağa çıkma kısıtlamasını kontrol etmek için Kuşadası'nın giriş ve çıkışlarında kontrol noktaları oluşturdu. Denizden botlarla Kuşadası Körfezi'nde denetleme yaptı.

YORUMLAR
500
Aydın haberleri... Birbirinden güzel gemi maketleri Kuşadası'ndan Türkiye'ye yayılıyor Aydın haberleri... Birbirinden güzel gemi maketleri Kuşadası'ndan Türkiye'ye yayılıyor Kıyı Ege Belediyeler Birliği Başkanı Batur: Belediyelerin İller Bankası Kesintileri Ertelensin Kıyı Ege Belediyeler Birliği Başkanı Batur: Belediyelerin İller Bankası Kesintileri Ertelensin Yunan yine yaptı! Kuşadası açıklarında yüzlerce düzensiz göçmen kurtarıldı Yunan yine yaptı! Kuşadası açıklarında yüzlerce düzensiz göçmen kurtarıldı
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Kuşadası'nda vatandaşlar kısıtlamaya uydu, evde kaldı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement