Kuzey Ege'de etkili olan fırtına ve doluyla ilgili hasar tespiti sürüyor - Son Dakika

Kuzey Ege'de etkili olan fırtına ve doluyla ilgili hasar tespiti sürüyor

29.09.2020 14:29
Kuzey Ege'de etkili olan fırtına ve doluyla ilgili hasar tespiti sürüyor, System.String[]

Balıkesir'in Ayvalık, Burhaniye ve Gömeç ilçelerinde dün akşam etkili olan fırtına ve dolu nedeniyle oluşan hasarla ilgili çalışmalar devam ediyor.

Balıkesir'in Ayvalık, Burhaniye ve Gömeç ilçelerinde dün akşam etkili olan fırtına ve dolu nedeniyle oluşan hasarla ilgili çalışmalar devam ediyor.

Valilikten yapılan yazılı açılamaya göre, Burhaniye'nin Şahinler, Ağacık, Yunuslar, Hisar mahallelerindeki zeytinlik alanlar, Ayvalık'ın Cunda Adası, Gömeç'in de Keremköy, Karaağaç, Hacıosman, Merkez Yaya mahallelerindeki yerleşim alanları yoğun olarak fırtına ve doludan etkilendi.

Tarım ve Orman İl ve İlçe Müdürlüklerine bağlı teknik ekipler, fırtına ve doludan etkilenen alanlardaki hasar tespitini sürdürüyor.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kuzey Ege'de etkili olan fırtına ve doluyla ilgili hasar tespiti sürüyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Dev kargo gemisi, zodyak botla nasıl kaçırıldı? Konunun uzmanı, korsanların korkunç yöntemini anlattı Cemal Hünal'ın ardından Survivor'da bir diskalifiye şoku daha! Ünlülerden bir yarışmacı daha adaya veda etti İtalya'da veri hatası nedeniyle bir hafta sokağa çıkma kısıtlaması uygulandı Deniz Akkaya, iç çamaşırlı yatak pozlarıyla sosyal medyayı salladı Meteoroloji'den peş peşe uyarılar! 6 kentimizde kuvvetli yağış, 4 bölgede de fırtına bekleniyor Erkek arkadaşı, 16 yaşındaki kız çocuğunu istismar etti! Mide bulandıran olay karnı büyüyünce ortaya çıktı Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in küvet sahnesi gündeme damga vurdu Yasmin Erbil kırmızı elbiseli pozuyla nefesleri kesti