LaLiga yeni sezona dünyadan 100 farklı influencer ile hazırlanıyor! - Son Dakika

LaLiga yeni sezona dünyadan 100 farklı influencer ile hazırlanıyor!

19.08.2019 17:30
LaLiga yeni sezona dünyadan 100 farklı influencer ile hazırlanıyor!, System.String[]

18 Ağustos 2019.- RC Celta ve Real Madrid arasında dün gerçekleşen maçta özel bir davetli vardı: Dünya çapında Salt Bae olarak tanınan meşhur Nusret Gökçe.Instagram hesabında 20 milyon fazla takipçisi bulunduran ünlü şef, maçtan önce RC Celta Kulübü'nün restoranında öğle yemeği yedi.

18 Ağustos 2019.- RC Celta ve Real Madrid arasında dün gerçekleşen maçta özel bir davetli vardı: Dünya çapında Salt Bae olarak tanınan meşhur Nusret Gökçe.

Instagram hesabında 20 milyon fazla takipçisi bulunduran ünlü şef, maçtan önce RC Celta Kulübü'nün restoranında öğle yemeği yedi. Öğle yemeği esnasında RC Celta Kulüp Başkanı Carlos Mourino ve Real Madrid Kulüp Başkanı Florentino Perez ile sohbet etti.

Yemeğin ardından RC Celta'nın Abanca Balaidos Stadyumu'na giden Nusret, stadyumun içerisinde dolaştıktan sonra LaLiga Santander'in ilk hafta maçının tadını Onursal locada protokol ve kulüp başkanlarıyla birlikte çıkardı.

Maçın ardından Real Madrid ekibinden Karim Benzema, Sergio Ramos ve teknik direktör Zinedine Zidane ve RC Celta'dan Lago Aspas ve Okay Yokuşlu ile selamlaştı. Aynı zamanda bazı futbolcuların eşliğinde de kendi futbol tekniği de ön plana çıkardı.

LaLiga yeni sezona dünyadan 100 farklı influencer ile hazırlanıyor!
LaLiga yeni sezona dünyadan 100 farklı influencer ile hazırlanıyor!

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Spor LaLiga yeni sezona dünyadan 100 farklı influencer ile hazırlanıyor! - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca, İstanbul'daki koronavirüs toplantısına çağrılmayan İmamoğlu'yla görüşecek Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca: Salgın tüm Türkiye'de yeniden tırmanışa geçmiş durumda Ermeni komutan cepheden kaçan askerlerini ikna etmeye çalıştı: Görevinize devam edin Eşinin evi terk etmesine dayanamayıp kendini astı Hazine ve Maliye Bakanlığı 15 müfettiş yardımcısı alacak Emekli milletvekili ve cumhurbaşkanlarına zam! İşte önümüzdeki yıl alacakları maaşlar Kocasını başka bir kadının evinde yakalayan eş, mahalleyi ayağa kaldırdı İki kardeşin ürettiği kilitli pizza kutusuna salgında yoğun ilgi: 70 il ve 5 ülkeye satıyorlar