Lanetli Topraklar Filmi - Son Dakika

Lanetli Topraklar Filmi

08.07.2011 19:18
Lanetli Topraklar Filmi, System.String[]

Lanetli Topraklar filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Lanetli Topraklar filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Çok iyi arkadaş olan Amy ile Stacy, yanlarına erkek arkadaşlarını da alarak Meksika’daki turistik bir bölgeye tatile giderler. Arkeolojik kazı bölgesine vardıklarında beklenmedik olaylar meydana gelince korkuya kapılan genç gezginler, eski bir taş yapının tepesine sığınırlar. Orada gizlenmiş ölümcül tehditle yüz yüze kaldıklarında gençler için vahşi bir hayatta kalma mücadelesi başlayacaktır.

Yönetmen: Carter Smith

Senaryo: Scott B. Smith

Oyuncular: Joe Anderson, Laura Ramsey, Shawn Ashmore, Jena Malone, Jonathan Tucker

Filmin Türü: Korku, Gerilim,

Orijinal Adı: The Ruins

Yapımcı Firma: Bender-Spink Inc. [us]

Yapım Yılı: 2008

Yapım Ülkesi: ABD Avustralya

Orijinal Dili: İngilizce

Resmi Sitesi: http://www.ruinsmovie.com/

Dağıtıcı Firma: UIP Filimcilik

Vizyon Tarihi: 11.04.2008

Lanetli Topraklar Filmi

Son Dakika Güncel Lanetli Topraklar Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İçişleri Bakanlığı'ndan yeni koronavirüs genelgesi! 4 gün boyunca sıkı denetimler yapılacak İmamoğlu'ndan '28 bin 351' vaka sayısı yorumu: Hakikati konuşmaktan korkmamak en doğru yoldur Türkiye, belirti göstermeyen korona hastalarının da açıklanmasıyla dünyada günlük vaka sayısında 3'üncü sıraya yükseldi Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Çok konuşulacak görüntüler! Selin Ciğerci'nin Tolga Polat ile samimi fotoğrafları ortaya çıktı İşte Mehmet Ali Erbil'in son hali! Kızı, "Çok yakında büyük sürpriz var" notuyla paylaştı Lüks cipteki infazın detayları kan dondurdu: Önce iki arkadaşını öldürdü, sonra intihar etti