Libya Savunma Bakanı Nemruş, Malta İçişleri Bakanı Camilleri ile görüştü - Son Dakika

Libya Savunma Bakanı Nemruş, Malta İçişleri Bakanı Camilleri ile görüştü

30.10.2020 23:31
Libya Savunma Bakanı Nemruş, Malta İçişleri Bakanı Camilleri ile görüştü, System.String[]

Malta İçişleri ve Ulusal Güvenlik Bakanı Byron Camilleri, ülkesini ziyaret eden Libya Savunma Bakanı Selahaddin Nemruş ile görüştü.

Malta İçişleri ve Ulusal Güvenlik Bakanı Byron Camilleri, ülkesini ziyaret eden Libya Savunma Bakanı Selahaddin Nemruş ile görüştü.

Camilleri, Twitter hesabından "Konuk Bakan Nemruş ile görüşmemizde ele aldığımız; ulusal güvenlik ve sınır güvenliği konusundaki iş birliği iki ülke için de olumlu bir fark yaratıyor. Görüşmede, Malta hükümetinin, Libya'yı destekleme taahhüdünü yineledim." paylaşımında bulundu.

Diğer yandan, Malta Dışişleri ve Avrupa İşleri Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada, iki gündür Malta'da bulunan Tobruk Temsilciler Meclisi (TM) Başkanı Akile Salih liderliğindeki Libyalı bir heyetin, Valetta'da mukim AB ülkelerinin büyükelçileriyle bir araya geldiği belirtildi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Libya Savunma Bakanı Nemruş, Malta İçişleri Bakanı Camilleri ile görüştü - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Enkaz altında kalan gencin ekiplere "Abi sen gitme" deyişi yürekleri dağladı Enkaz altındaki küçük kızın kurtarılma anı kameralara yansıdı! Babasının sözleri herkesi duygulandırdı Yakınları, Kulalı anne-kızın enkaz altında olduğunu sosyal medya hesaplarından paylaştı Libya Başbakanı Fayiz es-Serrac, istifa kararından vazgeçti Galatasaray-Bakken Bears maçı koronavirüs nedeniyle ertelendi Deprem sonrası aşağılayıcı paylaşımlarda bulunan 16 kullanıcı tespit edildi, 3 kişi gözaltında 6,6'lık depremin ardından milyonluk rezidanslar oturulamayacak hale geldi İzmir'deki şiddetli depremin ardından enkaz altında kalan bir kişi, mesajla yardım istedi