Son Dakika Haberleri: Sevgilisinin Ailesi Görüşmelerine İzin Vermedi Diye Kendini Balıkçı Teknesine Astı

Sevgilisinin Ailesi Görüşmelerine İzin Vermedi Diye Kendini Balıkçı Teknesine Astı

2 yıl önce

Bodrum'da kız arkadaşının ailesinin görüşmelerine izin vermemesi üzerine bunalıma girdiği öne sürülen lise öğrencisi 17 yaşındaki Alperen Öden, balıkçı teknesinin burnuna kendisini iple asarak intihar etti.

Sevgilisinin Ailesi Görüşmelerine İzin Vermedi Diye Kendini Balıkçı Teknesine Astı, System.String[]

Bodrum'daki Turgutreis Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi'nin son sınıfında öğrenim gören ve yaz aylarında bir teknede çalışan Alperen Öden, geçen yıl yaz aylarında tanıştığı İzmirli T.K. ile arkadaş oldu. Yaklaşık bir ay önce sevdiği kızı görmek için İzmir'e giden Öden'e, iddiaya göre, kızın ailesi tepki gösterdi.

BALIKÇI TEKNESİNİN BURNUNA İPLE ASILI HALDE BULUNDU

Bodrum'a dönen ve bunalıma giren Öden, bu sabah, Bitez liman kenarında duran 6 metrelik 'Gezikafası' adlı balıkçı teknesinin burnuna iple aslı halde ölü bulundu. Öden'in cesedi, yapılan inceleme sonrası otopsi için Muğla Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

"BİRBİRLERİNİ GERÇEKTEN ÇOK SEVMİŞLERDİ"

Öden'in arkadaşlarından M.K., "İzmir'e 2-3 kez kız arkadaşını görmeye gitti. Ancak her defasında kızın ailesi tarafından tehdit edildi. Kızı göstermediler ve ilişkilerini sona erdirmesini istediler. O gerçekten çok sevmişti. Kız arkadaşı da onu çok sevmişti. Buna çok üzülmüştü. Ama bunu yapabileceğini hiçbirimiz tahmin edemedik" dedi.

ASILI İNSAN AYAKLARININ OLDUĞU FOTOĞRAFLAR PAYLAŞMIŞTI

Öden'in sosyal paylaşım sitesinde paylaştığı ve asılı insanların ayaklarının bulunduğu fotoğraf dikkat çekti.


YORUMLAR


Muhtar Dert Yandı, Başbakan'ın Verdiği Cevap Toplantıya Damga Vurdu: Şu Hale Bak Hindistan'da İnek Kesmekle Suçlanan Vatandaşı Linç Ederek Öldürdüler

Şehir Magandaları Kaza Sonrası Darp Ettikleri Baba ve Oğlunu Bıçakladı! Korku Dolu Anlar Kamerada