Son Dakika Haberleri: Longines Yeni Saatlerini Tanıttı

Longines Yeni Saatlerini Tanıttı

2 yıl önce

BaselWorld 2018 fuarında yeni saatlerini tanıtan Longines, Basel’den sonra İstanbul’da Dünya Başkanı Mr. Walter von Känel’in katılımıyla yeni modellerini saat tutkunlarıyla buluşturdu.

Longines Yeni Saatlerini Tanıttı, System.String[]


BaselWorld 2018 fuarında yeni saatlerini tanıtan Longines, Basel'den sonra İstanbul'da Dünya Başkanı Mr. Walter von Känel'in katılımıyla yeni modellerini saat tutkunlarıyla buluşturdu. 

Kate Winslet ve Simon Baker'in marka elçisi olduğu Longines'nin bu yeni koleksiyonda yer alan modelleri arasında Conquest VHP Chrono, HydroConquest, La Grande Classique de Longines, Record, The Longines Elegant Collection, The Longines Legend Diver Watch, The Longines Master Collection - Annual Calendar bulunuyor. 

Farklı model ve teknik özellikleri bulunan saatlerden pırlanta ile çevrelenerek büyüleyici bir etki sunan "La Grande Classique de Longines" büyük beğeni topladı.
Kaynak: Pembenar

Haber Yayın Tarihi : 14.05.2018 06:45 AK Parti'den İmar ve Kadastro Kanunu'nda değişiklik teklifi MADO'dan sosyal medyayı karıştıran cinsellik içeren görüntüyle ilgili açıklama Yüzerken kayalıkların arasında buldu, yerinden çıkarınca gözlerine inanamadı