Son Dakika Haberleri: Lüleburgaz'da Bir Avm'de Yangın Çıktı.

Lüleburgaz'da Bir Avm'de Yangın Çıktı.

3 gün önce

Lüleburgaz'da bir Avm'de yangın çıktı.

Lüleburgaz'da bir Avm'de yangın çıktı... Mahsur kalan vatandaşlar itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı

KIRKLARELİ - Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde yer alan bir alışveriş merkezinde yangın çıktı. Çıkan yangın nedeniyle mahsur kalanlar itfaiye ve sağlık ekiplerinin müdahalesi ile kurtarıldı. Dumandan etkilenenlere ilk müdahale olay yerine sevk edilen sağlık ekiplerince yapılırken durumu ağır olanlar hastanelere sevk edildi.
Edinilen bilgilere göre olay Lüleburgaz ilçesinde İstanbul Caddesi üzerinde yer alan bir alışveriş merkezinde meydana geldi. Alışveriş Merkezi'nin alt katında bulunan Çocuk Oyun Alanı bölgesinde nedeni ilk anda tespit edilemeyen yangın meydana geldi. Kısa sürede dumanların tüm alışveriş merkezini sarması nedeniyle olay anında AVM içerisinde bulunanlar dumandan etkilendiler.
Olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. Alışveriş Merkezi'nin üst katında mahsur kalanlar itfaiye araçlarının merdivenleri vasıtası ile kurtarıldı.

YORUMLAR


Kazayı Çeken Vatandaşlar, Hızını Alamayıp Gazetecileri de Görüntüledi Zabıta Ekipleri, El Koyduğu Pamuk Şekerleri Ayaklarıyla Çiğneyerek İmha Etti

Cani Adam, Parkta Oynayan Çocukların Sesinden Rahatsız Olunca Babalarını Bıçakladı 3 Çocuk Babası Adam, Alacaklısından Helallik İsteyip İntihar Etti