Son Dakika Haberleri: Maçka'da Polis Otosu Dereye Uçtu: 1 Şehit, 1 Yaralı, 1 Kayıp (4)

Maçka'da Polis Otosu Dereye Uçtu: 1 Şehit, 1 Yaralı, 1 Kayıp (4)

2 yıl önce

ŞEHİT POLİS TOPRAĞA VERİLDİTrabzon'un Maçka ilçesinde şüpheli bir aracı takibe aldıkları sırada dereye uçan otomobilde şehit olan polis memuru Yunus Çavdar (35) için ilçenin Esiroğlu Mahallesi Merkez Camii'nde ikindi vakti cenaze töreni düzenlendi.

Maçka'da Polis Otosu Dereye Uçtu: 1 Şehit, 1 Yaralı, 1 Kayıp (4), System.String[]
ŞEHİT POLİS TOPRAĞA VERİLDİ

Trabzon'un Maçka ilçesinde şüpheli bir aracı takibe aldıkları sırada dereye uçan otomobilde şehit olan polis memuru Yunus Çavdar (35) için ilçenin Esiroğlu Mahallesi Merkez Camii'nde ikindi vakti cenaze töreni düzenlendi. Törene, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Trabzon Emniyet Müdürü Orhan Çevik, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hakan Saraç ile şehidin babası İlyas, annesi Meryem ile eşi Tuğba Çavdar katıldı. Şehidin yakınları tabutun başında gözyaşı döktü.

Kılınan cenaze namazının ardından şehit polisin cenazesi meslektaşlarının omzunda tekbirler eşliğinde cenaze aracına konuldu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da tabuta omuz verdi. Şehit polis memuru Yunus Çavdar, Maçka ilçesi Yeniköy Mahallesi'ndeki aile kabristanlığında toprağa verildi.

Haber Yayın Tarihi : 22.03.2018 05:06 Kaynak: DHAMADO'dan sosyal medyayı karıştıran cinsellik içeren görüntüyle ilgili açıklama Yüzerken kayalıkların arasında buldu, yerinden çıkarınca gözlerine inanamadı Koyunun kesik kulağı yasak aşk cinayetini çözdü! Müebbet hapis cezası aldılar