Son Dakika Haberleri: Mahsur Kaldıkları Mağaradan Kurtarılan Taylandlı Çocukların İlk Hastene Görüntüleri Yayınlandı

Mahsur Kaldıkları Mağaradan Kurtarılan Taylandlı Çocukların İlk Hastene Görüntüleri Yayınlandı

3 ay önce

Mahsur kaldıkları su basmış mağaradan büyük bir operasyonla kurtarılan Taylandlı çocukların hastanedeki ilk görüntüleri yayınlandı.

Taylad'da mağaradan mucizevi bir operasyonla kurtarılan çocukların ilk görüntüleri yayınlandı. Hastanede tedavi altında tutulan 12 futbolcu çocuk ve antrenörlerinin, maske taktıkları görülüyor.Çocuklar ve antrenörlerin yedi ila 10 gün arasında hastanede kalacakları açıklandı.

90 DALGIÇ KURTARMA OPERASYONUNA KATILMIŞTI

Tayland deniz kuvvetleri ise, dünyanın gözünü kırpmadan izlediği operasyonun fotoğraflarını ilk kez paylaştı. 50'si uluslararası 90 dalgıçın katıldığı operasyonun zorluğunu, fotoğraflar net şekilde ortaya koydu. Mağaradaki son dört çocuk ve antrenör dün gün ışığına çıkarılmıştı.

9 GÜN SONRA BULUNMUŞTU

23 Haziran'da mağarada kaybolan çocuklar, dokuz gün sonra iki İngiliz dalgıç tarafından bulunmuştu. Mağarayı gezerken su baskını yaşanması üzerine çocuklar ve antrenörün yaklaşık dört kilometre içeriye kaçtığı ortaya çıkmıştı.
Çin'de Anne ve 3 Çocuğunun Ölümüne Neden Olan Dadı İdam Edildi Siirt Valisi, Havalimanı İşçilerinin Çalışmadığı Görünce Firma Yetkilisini Fırçaladı: Karşında Vali Var!

Haluk Levent, İntihar Eden İşsiz Babanın Geride Kalan Çocukları İçin Harekete Geçti