Son Dakika Haberleri: Mahsur Kaldıkları Mağaradan Kurtarılan Taylandlı Çocukların İlk Hastene Görüntüleri Yayınlandı

Mahsur Kaldıkları Mağaradan Kurtarılan Taylandlı Çocukların İlk Hastene Görüntüleri Yayınlandı

8 ay önce

Mahsur kaldıkları su basmış mağaradan büyük bir operasyonla kurtarılan Taylandlı çocukların hastanedeki ilk görüntüleri yayınlandı.

Taylad'da mağaradan mucizevi bir operasyonla kurtarılan çocukların ilk görüntüleri yayınlandı. Hastanede tedavi altında tutulan 12 futbolcu çocuk ve antrenörlerinin, maske taktıkları görülüyor.Çocuklar ve antrenörlerin yedi ila 10 gün arasında hastanede kalacakları açıklandı.

90 DALGIÇ KURTARMA OPERASYONUNA KATILMIŞTI

Tayland deniz kuvvetleri ise, dünyanın gözünü kırpmadan izlediği operasyonun fotoğraflarını ilk kez paylaştı. 50'si uluslararası 90 dalgıçın katıldığı operasyonun zorluğunu, fotoğraflar net şekilde ortaya koydu. Mağaradaki son dört çocuk ve antrenör dün gün ışığına çıkarılmıştı.

9 GÜN SONRA BULUNMUŞTU

23 Haziran'da mağarada kaybolan çocuklar, dokuz gün sonra iki İngiliz dalgıç tarafından bulunmuştu. Mağarayı gezerken su baskını yaşanması üzerine çocuklar ve antrenörün yaklaşık dört kilometre içeriye kaçtığı ortaya çıkmıştı.
Karların Erimesiyle Ortaya Çıkan Atatürk Silüeti, Büyük İlgi Gördü Şeyma Subaşı ve Sevgilisi Guido Senia, Aynı Yatakta Poz Verdi

Kocasıyla Yasak Aşk Yaşayan Kadına Dakikalarca İşkence Etti, Ölmediğini Görünce Ateşe Verdi