Son Dakika Haberleri: Malatya'da 4 Çocuklu Evli Kadının Nikah Tuzağı! Altınları Alıp Kaçtı

Malatya'da 4 Çocuklu Evli Kadının Nikah Tuzağı! Altınları Alıp Kaçtı

10 ay önce

Malatya'da Basri A., 4 çocuk annesi bir kadınla imam nikahı kıydı. İlk gecenin sabahında takıları alıp kaçan kadın, Malatya - Adıyaman yolunda yakalandı.

Malatya'da 4 Çocuklu Evli Kadının Nikah Tuzağı! Altınları Alıp Kaçtı, System.String[]

Malatya'da yaşayan Basri A., iddiaya göre 17 Nisan günü Şanlıurfa'da oturan 4 çocuk annesi bir kadınla imam nikâhı yaparak hayatını birleştirdi. Resmi nikâh kıyılmayan evlilik öncesinde B.A., kadına 8 altın bilezik, 2 altın küpe, 3 altın yüzük ve altın saat hediye etti. Ancak B.A. için ilk gecenin sabahı kâbusa döndü.

SABAH ALTINLARLA BİRLİKTE KAÇTI

 Habertürk'ten Ferdi Durdu'nun haberine göre 4 çocuklu kadın, sabah altınlarla birlikte evi terk edip kayıplara karıştı. Durumdan şüphelenen B.A., polise şikâyette bulundu. Asayiş Şubesi Yankesicilik ve Dolandırıcılık Bürosu ekipleri, verilen eşkâl üzerine otomobille kaçan kadın ve beraberindeki kişiyi Malatya - Adıyaman yolundaki polis noktasında yakaladı.

RESMİ OLARAK EVLİ OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Otomobilde bulunan bir kişi, polislere H.K. adına düzenlenmiş kimliği gösterdi. Ancak alınan parmak izi sonucu şüphelinin adının Adnan K. olduğu, 4 suçtan arandığı ve 9 yıl 3 ay kesinleşmiş hapis cezasının bulunduğu belirlendi. Kadının bir başkasıyla resmi olarak evli olduğu da ortaya çıktı. Asayiş Şubesi'ndeki sorgusunun ardından Malatya Adliyesi'ne sevk edilen Adnan K. ile kadın, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.YORUMLAR
Çin S-400'ler Zarar Görünce Rusya'ya Geri Gönderdi Afrin Operasyonu Fiilen Başladı! Jetler PYD Hedeflerini Bombalıyor, ÖSO Afrin'e İlerlemeye Başladı
Afrin Operasyonu Sonrası Türkiye-Rusya-ABD Arasında Diplomasi Trafiği