Manisaspor Kupalarını Geri Aldı - Son Dakika
Güncel

Manisaspor Kupalarını Geri Aldı

Manisaspor Kupalarını Geri Aldı

TÜRKİYE 1'inci Ligi'nde zor günler yaşayan son sıradaki Manisaspor, alacaklı 2 eski futbolcusuna ödeme yaptı, aylardır hacizli olan kupalarını kurtardı.

12.11.2016 13:29
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

TÜRKİYE 1'inci Ligi'nde zor günler yaşayan son sıradaki Manisaspor, alacaklı 2 eski futbolcusuna ödeme yaptı, aylardır hacizli olan kupalarını kurtardı.

Eski futbolcularından Eray Ataseven'e 50 bin, Abdülkadir Özgen'e 180 bin TL ödeyen siyah beyazlı yönetim, yaklaşık 1 yıldır yediemin deposunda açık artırma ilanı ile satışa sunulmayı beklenen kupalarını geri aldı.

Geçtiğimiz haftalarda 4 milyon TL kredi çektiklerini açıklayan yönetim, bu parayla kurtarılan kupaları 19 Mayıs Stadı'nda yer alan yönetim merkezindeki başkanlık odasına koyarak sergilemeye başladı.

Manisaspor'un müzesinde bulunan 2008-09 sezonundaki 1'inci Ligi şampiyonluk kupası, 1984-85 sezonundaki 3üncü Lig şampiyonluk kupası gibi kupalar, değerli oldukları gerekçesiyle haczedilmişti.

Öte yandan devre arası için şimdiden arayışlara başlayan Manisaspor, Balıkesirspor'da gözden çıkarılan eski oyuncusu Hüseyin Tok'u gündemine aldı. Lige verilen milli maç arasında Göztepe'yle yarın oynanması planlanan hazırlık karşılaşması da 19 Mayıs Stadı'nın bakımda olması, Turgutluspor'un da stadını vermeye yanaşmaması üzerine iptal edildi. - Manisa

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Manisaspor Kupalarını Geri Aldı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement