Marka Şehir Edremit 2023'e Hazırlanıyor Projesi - Son Dakika

Marka Şehir Edremit 2023'e Hazırlanıyor Projesi

3 yıl önce

Toplantı detayları: Proje Koordinasyon Birimi Sorumlusu Selma Tekçe'nin konuşması GMKA Genel Sekreteri Kasım Özek'in konuşması Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı'nın konuşması Kıdemli Proje Uzmanı ve Endüstri Yüksek Mühendisi İbrahim Coşkun'un konuşması Detaylar.

Marka Şehir Edremit 2023'e Hazırlanıyor Projesi, System.String[]

Toplantı detayları:

Proje Koordinasyon Birimi Sorumlusu Selma Tekçe'nin konuşması

GMKA Genel Sekreteri Kasım Özek'in konuşması

Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı'nın konuşması

Kıdemli Proje Uzmanı ve Endüstri Yüksek Mühendisi İbrahim Coşkun'un konuşması

Detaylar. Marka Şehir Edremit 2023'e Hazırlanıyor Projesi

Edremit Kaymakamlığı tarafından Marka Şehir Edremit 2023'e Hazırlanıyor Projesi hayata geçirildi.


Edremit Kaymakamlığı, Türkiye'nin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşmasına katkı sağlamak amacıyla proje hazırladı.


"Marka Şehir Edremit 2023'e Hazırlanıyor" başlığını taşıyan ve "Sürdürülebilir Kalkınma Planı Hazırlanması İçin Stratejik Düşünme, Planlama ve Saha Analiz Çalışması" konulu proje, Güney Marmara Kalkınma Ajansından (GMKA) teknik destek kazandı.


İlçede yedi gün boyunca saha çalışması yapılacak projenin açılış toplantısı yapıldı.


Kaymakam Ali Sırmalı, Güre Mahallesi'ndeki bir otelde düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, Edremit'i marka şehir haline getirebilmek için mücadele başlattıklarını söyledi.


Projeyle ilçenin çok önemli yerlere geleceğine inandığını belirten Sırmalı, şunları kaydetti:


"Ülkemizin ortaya koyduğu 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine doğrudan ve dolaylı olarak katkıda bulunmak için ilçemize yönelik hedeflerle uygulama stratejileri doğrultusunda, bugünden bir vizyon geliştirilmesi, bu vizyon doğrultusunda ulaşılmak istenen hedeflerle, hedeflere ulaşmayı sağlayacak strateji ve iyi tasarlanmış politikaların belirlenmesi ihtiyacı doğmuştur. Bu doğrultuda hazırlanan projemiz ile Edremit ilçemizin sahip olduğu eşsiz güzellikleri, doğal, tarihi ve kültürel değerleriyle birlikte tüm potansiyellerinin ön plana çıkarılması, Edremit'in öncelikleri, hedefleri ve hedeflerini içeren stratejilerin belirlendiği 2023 vizyonlu sürdürülebilir kalkınma planı oluşturulması için teknik destek eğitimi alınacaktır."


Edremit Kaymakamlığı Proje Koordinasyon Birimi Sorumlusu Selma Tekçe de yaptığı sunumla proje hakkında bilgi verdi.


Toplantıya, Belediye Başkanı Kamil Saka, Balıkesir İl Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa Çaltı, GMKA Genel Sekreteri Kasım Özek, Edremit Ticaret Odası Başkanı Coşkun Salon, Edremit Ticaret Borsası Başkanı Tarkan Denizer, Balıkesir Zeytin ve Zeytinyağı Tanıtım Grubu Başkanı Mehmet Hakkı Semerci, Edremit Körfezi Turizm İşletmecileri Derneği Başkanı Yahya Yavuz ile çok sayıda turizmci katıldı.

Marka Şehir Edremit 2023'e Hazırlanıyor Projesi

Haber Yayın Tarihi: 16.10.2017 07:44 Kaynak: AASon Dakika

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun "Lanet" dediği Çukur dizisinden cevap geldi
Esra Erol'da sosyal medyanın gerçek yüzü ortaya çıktı! Karşısında görünce şaşkına döndü Eşinden farklı cinsel isteklerde bulundu, olumsuz yanıt aldı! 'Bakımsızsın' diye hastanelik etti