Son Dakika Haberleri: Marketten Hırsızlık Yapan Kadın, Çalışan Personele Böyle Yakalandı

Marketten Hırsızlık Yapan Kadın, Çalışan Personele Böyle Yakalandı

2 yıl önce

Marketten hırsızlık yapan kadın, çalışan personele böyle yakalandı Hırsızlık olayı güvenlik kameralarına yansıdıADIYAMAN - Adıyaman'da faaliyet gösteren bir markete giderek birçok kez sucuk ve kaşar çaldığı iddia edilen kadın, son girişiminde market görevlileri tarafından yakalanarak...

Marketten hırsızlık yapan kadın, çalışan personele böyle yakalandı
Hırsızlık olayı güvenlik kameralarına yansıdı

ADIYAMAN - Adıyaman'da faaliyet gösteren bir markete giderek birçok kez sucuk ve kaşar çaldığı iddia edilen kadın, son girişiminde market görevlileri tarafından yakalanarak polis ekiplerine teslim edildi. Kadının sürekli hırsızlık için geldiği marketten toplam 4 bin TL'ye yakın kaşar ve sucuk çaldığı iddia edilirken, yaşanan hırsızlık olayları güvenlik kameralarına yansıdı.
Edinilen bilgiye göre, Karapınar Mahallesi Karapınar Caddesi üzerinde faaliyet gösteren bir markete her gün gelen 65 yaşındaki A.F.A. isimli kadın, market reyonlarında bulunan çok sayıda kaşar ve sucukları gizlice elinde bulunan poşete koyarak sakladı. Saniye saniye güvenlik kameraları tarafından kaydedilen hırsızlık olayında A.F.A. isimli kadın, kimsenin kendisinden şüphelenmemesi için de kasadan fiyatı oldukça düşük olan birkaç ürünü geçirdi.
Hemen hemen her gün reyonlarda kaşar ve sucuk eksikliğinin meydana geldiğini fark eden market görevlileri güvenlik kamera kayıtlarını incelemeye aldı. Hırsızlık olayını izledikleri kamera kayıtlarından fark eden market görevlileri, A.F.A. isimli kadını yakalamak için kadının yeniden markete gelmesini bekledi. Bir başka gün yeniden markete gelen kadını fark eden market görevlileri güvenlik kameralarından kadını takip etmeye başladı. Reyondan kaşar ve sucukları alarak elindeki poşete dolduran ve aldıkları kaşar ve sucukları kasadan geçirmeyen kadın marketten çıkmak üzereyken market çalışanları tarafından yakalandı. Yakalanan kadının elinde bulunan poşet içerisindeki kaşar ve sucuklara el konularak polise haber verildi. Bir süre sonra olay yerine gelen polis ekiplerince gözaltına alınan kadın ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.
Öte yandan, A.F.A. isimli kadının sürekli hırsızlık için geldiği marketten toplam 4 bin TL'ye yakın kaşar ve sucuk çaldığı öğrenildi.
Konuyla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

YORUMLAR


Erkek Takımın Kadın Teknik Direktörü: Kadroyu Penis Boyuna Göre Kuruyorum Türkiye'de İlk Yüz Nakli Yapılan Hastayı Gören, Şaşıp Kalıyor

Çankırı'da Bulunan 5 Bin Yıllık Mağara, Türkiye'nin 400 Yıllık İhtiyacını Karşılayacak Rezerve Sahip