Son Dakika Haberleri: Marmaray'da Gergin Dakikalar! Yüzlerce Yolcu Vagonlarda Bekletildi

Marmaray'da Gergin Dakikalar! Yüzlerce Yolcu Vagonlarda Bekletildi

25 gün önce

İstanbul Marmaray'da yaşanan arıza krize dönüştü. Yüzlerce yolcu vagonlarda bekletildikten sonra "arıza var" denilerek dışarı çıkarılmak istenince tartışma çıktı. Polisin 1 kişiyi gözaltına aldığı iddia edildi.

İstanbul Marmaray'da yaşanan arıza krize dönüştü. Onlarca yolcu vagonlarda bekletildikten sonra "arıza var" denilerek dışarı çıkarılmak istenince tartışma çıktı. Polisin 1 kişiyi gözaltına aldığı iddia edildi.

Vatandaşlara "Teknik bir arıza nedeniyle seferlerimiz gecikmeli olarak yapılmaktadır anlayışınız için teşekkür ederiz" dışında bir açıklamanın yapılmadığı olay Üsküdar'da gerçekleştiği belirtildi.

Yolcular önce bir vagonda 20 dakika bekletildi daha sonra "arızalı" açıklaması geldikten sonra diğer yönden gelen vagona alındı. Fakat bu vagon da "arıza" nedeniyle hareket etmeyince tartışma çıktı.

Haber Yayın Tarihi : 25.03.2019 10:14 Ekrem İmamoğlu, Erdoğan'ın Twitter Paylaşımlarını Beğendi İmamoğlu, İBB Çalışanlarına Seslendi: Maaşı Alıp Hizmet Etmeyen Varsa İstifa Etsin Ortalığı Karıştıracak İddia: Tuba Babuna Kaçırıldı!