MATSO'dan Gayrimenkul Sektörüne Emlak Sözleşmesi Desteği - Son Dakika
Güncel

MATSO'dan Gayrimenkul Sektörüne Emlak Sözleşmesi Desteği

MATSO 4. Meslek Komite Başkanı Murat Çakmak,gayrimenkulle ilgilenen herkesin haydanabilmesi içinOdanın hukuk servisine "Emlak Sözleşmeleri" hazırlattıklarını söyledi.

25.08.2014 09:31
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

MATSO 4. Meslek Komitesi Başkanı Murat Çakmak, Oda üyelerine ve Manavgat halkına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla hukuk servisine "Emlak Sözleşmeleri" hazırlattıklarını belirterek sözleşmeleri gayrimenkul alım satımları ile uğraşan herkesin Odanın web sayfasından ücretsiz indirebileceğini söyledi.

Çakmak yaptığı açıklama üyelere en kaliteli hizmeti verebilmek için çaba gösterdiklerini belirterek gayrimenkul alım satımları ile uğraşan oda üyeleri için hazırlanan "Emlak Sözleşmeleri"ni Odanın web sayfası(www.matso.org.tr) 'den ücretsiz indirebileceklerini söyledi.

Amaçlarının emlak sektörünün kurumsallaşmasına katkı sağlamak olduğunu söyleyen Çakmak; "Konut almak, konut satmak, kiraya vermek isteyenler, inşaat müteahhitleri, emlak komisyoncuları için hem tüketicinin haklarını hem de satıcıların haklarını korumak amacıyla yeni Türk Ticaret Yasası'na uygun olarak Oda'mızın hukuk servisine "Emlak Sözleşmeleri" hazırlattık. "Emlak Sözleşmeleri" içerisinde Emlak Alım Sözleşmesi, Emlak Görme Belgesi, Emlak Kiralama Sözleşmesi, Mecburi Standard Tebliği, Gayrimenkul Alım-Kiralama Aracılık Sözleşmesi, Gayrimenkul Kiralama (Kiraya Veren) Aracılık Sözleşmesi, Gayrimenkul Satımı Aracılık Sözleşmesi bulunuyor. Geyrimenkulla ilgilenen herkes bu sözleşmelerden hangisine ihtiyaç duyarsa Odamıza ait (www.matso.org.tr ) web adresinde bulunan hizmetlerimiz bölümündeki Emlak Sözleşmeleri butonundan ücretsiz olarak indirebilir" dedi

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel MATSO'dan Gayrimenkul Sektörüne Emlak Sözleşmesi Desteği - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • TEM Otoyolu'nda feci kaza: 1 ölü, 2 yaralı
  02:46 TEM Otoyolu'nda feci kaza: 1 ölü, 2 yaralı

  TEM Otoyolu'nun Kocaeli geçişinde tıra arkadan çarpan otomobilin tavanı koptu. Kazada 1 kişi hayatını kaybederken, 1'i ağır 2 kişi yaralandı. Olay yerinde yapılan incelemede otomobilde boş alkol şişeleri bulundu.

 • Anadolu Otoyolu'nda tıra çarpan otomobilde 1 ölü, 2 yaralı
  02:35 Anadolu Otoyolu'nda tıra çarpan otomobilde 1 ölü, 2 yaralı

  Kocaeli'de Anadolu Otoyolu'nun İzmit geçişi İstanbul istikametinde meydana gelen kazada, yabancı plakalı bir otomobil tıra çarptı. Kazada otomobilde bulunan 1 kişi hayatını kaybederken, 2 kişi ağır yaralandı. Olay yerine polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Yaralılar hastaneye kaldırıldıktan sonra otoyolun ulaşımı normale döndü.

 • Çanakkale'de 13 düzensiz göçmen yakalandı
  02:03 Çanakkale'de 13 düzensiz göçmen yakalandı

  Çanakkale'nin Gelibolu ilçesine yasa dışı yollardan girdiği belirlenen 13 düzensiz göçmen, ilçe emniyet müdürlüğü ekipleri tarafından yakalandı. Operasyonda, göçmenlerden birinin kasten yaralama suçundan arandığı tespit edildi. Yakalanan düzensiz göçmenlerden 12'si Ayvacık ilçesindeki Yabancıları Geri Gönderme Merkezine teslim edildi.

 • Haiti'de Silahlı Çeteler Hapishaneyi Basarak Binlerce Mahkumu Serbest Bıraktı
  01:45 Haiti'de Silahlı Çeteler Hapishaneyi Basarak Binlerce Mahkumu Serbest Bıraktı

  Haiti'nin başkenti Port-Au Prince'te silahlı çeteler, başlıca hapishaneyi basarak binlerce mahkumu serbest bıraktı. Firar eden mahkumlar arasında, Haiti Cumhurbaşkanı Jovenel Moise'nin öldürülmesiyle suçlanan çete üyeleri de bulunuyor. Haiti'deki şiddet olayları son yıllarda artış göstermiş olup, çeteler başkentin büyük bir kısmını kontrol altında tutuyor. Bu olaylar sonucunda dört polis memuru öldü, beş kişi yaralandı. Haiti'de çete şiddeti nedeniyle son bir yılda 8400'den fazla kişi hayatını kaybetti.


Advertisement