Mcm Comic Con Londra'da Açıldı - Son Dakika

Mcm Comic Con Londra'da Açıldı

28.05.2022 16:36
Mcm Comic Con Londra'da Açıldı

LONDRA, 28 Mayıs (Xinhua) -- Kostüm giymiş insanlar, Londra'da düzenlenen MCM Comic Con'da fotoğraf çektiriyor, 27 Mayıs 2022. Çok sayıda çizgi roman hayranının ilgisini çeken bir popüler kültür etkinliği olan MCM Comic Con Cuma günü Londra'da açıldı.

LONDRA, 28 Mayıs (Xinhua) -- Kostüm giymiş insanlar, Londra'da düzenlenen MCM Comic Con'da fotoğraf çektiriyor, 27 Mayıs 2022. Çok sayıda çizgi roman hayranının ilgisini çeken bir popüler kültür etkinliği olan MCM Comic Con Cuma günü Londra'da açıldı. (Fotoğraf: Stephen Chung/Xinhua)

YORUMLAR
500
Almanya'nın mayıs ayı ihracatı AB'den gelen zayıf taleple düştü Almanya'nın mayıs ayı ihracatı AB'den gelen zayıf taleple düştü Uzmanlar maymun çiçeği virüsüne karşı hamileleri uyardı Uzmanlar maymun çiçeği virüsüne karşı hamileleri uyardı İngiltere'den Anadolu çam balına ödül İngiltere'den Anadolu çam balına ödül
Kaynak: Xinhua

Son Dakika Güncel Mcm Comic Con Londra'da Açıldı - Son Dakika

Bu haber Xinhua tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Xinhua tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Xinhua kurumudur.

Advertisement