Mediamarkt 85'inci mağazasını Bahçeşehir'de açtı - Son Dakika

Mediamarkt 85'inci mağazasını Bahçeşehir'de açtı

25.09.2021 13:18
Mediamarkt 85'inci mağazasını Bahçeşehir'de açtı

MediaMarkt, Türkiye'deki 85'inci mağazasını İstanbul'un Bahçeşehir semtinde hizmete açtı.

MediaMarkt, Türkiye'deki 85'inci mağazasını İstanbul'un Bahçeşehir semtinde hizmete açtı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türkiye'de Van'dan Portekiz'de Lizbon'a kadar 1.000'i aşkın mağazasıyla teknolojiseverlere geniş bir mağaza ağı sunan MediaMarkt, Türkiye'deki büyüme hedefleri doğrultusunda ülkedeki mağaza ağını genişletmeye devam ediyor.

MediaMarkt, Türkiye'deki 85'inci mağazasını İstanbul'un Bahçeşehir semtinde açtı. 1550 metrekare alan üzerine kurulu mağazada, 11'i kadın olmak üzere 29 kişi istihdam ediliyor. 50 bin çeşit ürünün satışa sunulduğu mağazada müşteriler, cazip fiyat avantajlarından da yıl boyu yararlanabilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen MediaMarkt Türkiye Operasyondan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi (COO) Hulusi Acar, salgına rağmen mağaza yatırımlarına ara vermeden devam ettiklerini belirterek, "Yılın başında söz verdiğimiz gibi Türkiye'de mağaza ağımızı genişletmeye devam ediyoruz. Yeni açılan her mağazamız, hem istihdama hem de cazip fiyatlarımız nedeniyle tüketicinin bütçesine katkı sağlıyor. Ayrıca, Türkiye'nin her köşesine binlerce ürünü ulaştırmanın da mutluluğunu yaşıyoruz." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Mediamarkt 85'inci mağazasını Bahçeşehir'de açtı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Yavuz: Korona hastalarına verilen Favipiravir maalesef etkisiz çıktı 11:40 Bilim Kurulu Üyesi Yavuz: Korona hastalarına verilen Favipiravir maalesef etkisiz çıktı Otomotiv devinin mini aracı Türkiye'de satışa çıkıyor: 20 bin TL 11:28 Otomotiv devinin mini aracı Türkiye'de satışa çıkıyor: 20 bin TL Terim'den yeni taktik! Diagne ve Halil'i birlikte sahaya sürecek 11:19 Terim'den yeni taktik! Diagne ve Halil'i birlikte sahaya sürecek
Sertap Erener, Can Bonomo ve Öykü Karayel'in sözünü kesip tepki gösterdi 11:10 Sertap Erener, Can Bonomo ve Öykü Karayel'in sözünü kesip tepki gösterdi PKK'nın sözde kurucularından Ali Haydar Kaytan, TSK'nın operasyonunda öldürüldü 11:02 PKK'nın sözde kurucularından Ali Haydar Kaytan, TSK'nın operasyonunda öldürüldü Olağanüstü hal ilan edildi! Fırtına Kanada'da hayatı felç etti 11:00 Olağanüstü hal ilan edildi! Fırtına Kanada'da hayatı felç etti
Erdoğan'ın 10:42 Erdoğan'ın "50+1 dışında anlattıkları gerçeği yansıtmıyor" Karamollaoğlu'ndan cevap: Ne söylemişim de doğru değil Ödüllü çay demleme tekniğini biliyor musunuz? 10:27 Ödüllü çay demleme tekniğini biliyor musunuz?
15:31
Advertisement