Son Dakika Haberleri: Medya İmparatoru Murdoch da Twitter Kervanına Katıldı

Medya İmparatoru Murdoch da Twitter Kervanına Katıldı

8 yıl önce

Medya imparatoru Rupert Murdoch da sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan mesaj yayınlayanlar kervanına katıldı.

Medya İmparatoru Murdoch da Twitter Kervanına Katıldı, System.String[]
Medya imparatoru Rupert Murdoch da sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan mesaj yayınlayanlar kervanına katıldı. Hesabın açılmasının ardından iki gün içinde Murdoch 47 bin "takipçi" sayısına ulaştı. Murdoch'ın Çinli eşi Wendi Deng de aynı gün içinde "wendi_deng" ismiyle twitter hesabına sahip oldu.

2011 yılının son günlerinde açılan Twitter hesabından Murdoch'ın ilk mesajı, "Alçakgönüllülükte ve meraklı olmada kararlılığım devam ediyor. Tabii ayrıca diyet yapma kararlılığım da…!" sözlerine yer verdi.

80 yaşındaki Avustralya asıllı medya patronu Twitter'daki mesajının devamında, yılbaşı tatilini geçirdiği Karayip'lerdeki St. Bart's Adası'nın "çok kalabalık" olduğundan şikayet ederek, "Yarın tekrar işbaşı yapacağım. Bu kadar tembellik yeter." ifadelerini kullandı.

2012 yılının herkese mutluluk getirmesi temennisinde bulunan Murdoch sözlerine şu şekilde devam etti: "Bu yılın, uzmanların tahminlerinden daha da iyi geçmesini umuyorum. Geçmek zorunda! Kesinlikle daha iyi geçmek zorunda ki başta gençler olmak üzere herkes iş sahibi olabilsin."

İngiltere'de sahip olduğu gazetelerde çalışan gazetecilerin binlerce kişiyi gizlice dinlemesinin ortaya çıkması üzerine patlak veren telekulak skandalı sebebiyle ömrünün en zor yıllarından birini geçiren Rupert Murdoch, 168 yıllık News of the World gazetesini kapatma kararı almış ve BSkyB dijital uydu ihalesinden çekilmek zorunda kalmıştı. Murdoch ayrıca, oğlu James Murdoch ile İngiliz meclis komisyonunun ifade vermeye çağrılmış ve "Bugün hayatımda en aciz günü" itirafında bulunmuştu.Avrupa'nın En Büyük Beyaz Eşya Üreticilerinden İtalyan Candy Hoover Group Artık Çinlilerin Türkiye'nin En Olaysız Şehri Belli Oldu

AK Parti'nin Güneydoğudaki Kalesinde Yerel Seçim Gerginliği