Kamptan dönen MHP'li belediye başkanlarının bulunduğu araç takla attı! 2 yaralı - Son Dakika

Kamptan dönen MHP'li belediye başkanlarının bulunduğu araç takla attı! 2 yaralı

18.03.2023 22:05
Kamptan dönen MHP'li belediye başkanlarının bulunduğu araç takla attı! 2 yaralı

Antalya'nın Manavgat ilçesinde düzenlenen MHP'nin belediye başkanları kampı dönüşünde Nevşehir'in Kaymaklı ve Kavak belediye başkanları kaza geçirdi. Yağışlı hava nedeniyle kayganlaşan yolda takla atan araçta bulunan her iki belediye başkanı da hafif şekilde yaralandı.

Akseki ilçesi Güçlüköy Mahallesi D-695 karayolunda saat 18.30 sıralarında meydana gelen olayda, Manavgat ilçesinde düzenlenen MHP'nin belediye başkanları kampından dönen Nevşehir Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç'in (41) kullandığı 50 KB 002 plakalı araç, Manavgat istikametinden Akseki istikametine seyir halindeyken yağışlı hava nedeniyle kayganlaşan yolda kontrolden çıkarak takla attı.

MHP'nin belediye başkanları kampı dönüşü kaza: 2 yaralı

HAFİF ŞEKİLDE YARALANDILAR

Kazada Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç ile Nevşehir Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı (48) hafif şekilde yaralandı. İki belediye başkanı kontrol amaçlı ambulansla Manavgat Devlet Hastanesine kaldırıldı.

MHP'nin belediye başkanları kampı dönüşü kaza: 2 yaralı

BELEDİYE BAŞKANLARI KAMPINDAN DÖNÜYORLARDI

İki belediye başkanının Manavgat ilçesinde düzenlenen MHP'nin belediye başkanları kampından döndükleri öğrenildi.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Nevşehir'de 'Pinokyo' adlı tiyatro oyunu sahnelendi Nevşehir'de 'Pinokyo' adlı tiyatro oyunu sahnelendi Ürgüp'te, depremde hayatını kaybedenler için mevlit okutuldu Ürgüp'te, depremde hayatını kaybedenler için mevlit okutuldu CHP'nin 'Afad ve Kızılay Tarafından Toplanan Bağışların Nerelerde Kullanıldığının Araştırılması' Önerisi AKP ve MHP'li Milletvekillerinin Oylarıyla... CHP'nin 'Afad ve Kızılay Tarafından Toplanan Bağışların Nerelerde Kullanıldığının Araştırılması' Önerisi AKP ve MHP'li Milletvekillerinin Oylarıyla...

Son Dakika 3. Sayfa Kamptan dönen MHP'li belediye başkanlarının bulunduğu araç takla attı! 2 yaralı - Son Dakika


Advertisement