Son Dakika Haberleri: Milan, Fenerbahçeli Kjaer İçin 13 Milyon Euro ile 1 Futbolcu Teklif Etti

Milan, Fenerbahçeli Kjaer İçin 13 Milyon Euro ile 1 Futbolcu Teklif Etti

5 ay önce

Transfer sezonunda şimdiden 82 milyon Euro harcayan İtalyan devi Milan, Fenerbahçeli Kjaer için 13 milyon Euro ile Gustavo Gomez'i teklif etti.

Fenerbahçe'nin yıldızı Simon Kjaer,  Avrupa devlerini peşine takmıştı. Başarılı savunmacı için  Fransa'da  Monaco,  Lyon ve PSG,  İtalya'dan  Milan,  İngiltere'den ise  Liverpool devreye girmişti. Yönetim de bu kadar talip olunca Kjaer'in bonservisini 20 milyon Euro'ya (80 milyon TL) yükseltmişti. 28 yaşındaki oyuncuyla ilgilenen takımlar arasında en ciddi teklif  Milan'dan geldi.

KJAER İÇİN 13 MİLYON EURO + GUSTAVO GOMEZ

Çinli sahipleri sayesinde transferde yeniden iddialı bir konuma gelen, Andre  Silva, Franck Kessie, Ricardo Rodriguez ve Matteo Musacchio'ya imza attırarak şimdiden 82 milyon Euro (328 milyon TL) harcayan İtalyan devinin,  Fenerbahçe'nin kapısını takas teklifiyle çaldığı belirtildi.

İtalyan basınında çıkan iddialara göre Kırmızı-Siyahlılar, Kjaer için 13 milyon Euro'nun (52 milyon TL) yanı sıra Gustavo Gomez'i vermeyi teklif etti. 24 yaşındaki Paraguaylı savunmacıyı geçtiğimiz sezon  Beşiktaş da çok istemiş ancak  Milan 8.5 milyon Euro'ya (34 milyon TL) kadrosuna katmıştı.

GOMEZ'E 5 MİLYON EURO VERİLDİ

Finansal Fair-Play anlaşması nedeniyle  Fenerbahçe, transferde sadece oyuncu satışından elde ettiği geliri kullanabilecek. Sarı-Lacivertliler Valbuena ve Dirar'la birlikte şimdiden 5 milyon Euro (20 milyon TL) harcadı, bonuslarla bu rakam 2 milyon Euro (8 milyon TL) daha artabilir. Bu nedenle yönetim, Kjaer'den mümkün olduğunca fazla gelir elde etmek istiyor. Ancak takas konusunda  Aykut Kocaman'ın da fikri alınacak. Başarılı teknik adam, Danimarkalı'nın yerine Gomez'e onay verirse,  Milan'dan bu oyuncunun yanı sıra 15 milyon Euro (60 milyon TL) talep edilmesi bekleniyor.


Sevgilisinin Ata Tecavüz Ettiğini Gören Kadın Onu Terk Etti CHP'li Vekil Aytun Çıray Partisinden İstifa Etti, Akşener'in Partisine Katılacağını Açıkladı
İstifa Eden Recep Altepe, Erdoğan'ın Asker Arkadaşı Çıktı