Milletvekili Aday Listeleri Ysk'ya Sunuldu - Son Dakika

Milletvekili Aday Listeleri Ysk'ya Sunuldu

5 yıl önce

CHP'nin YSK'ya verdiği milletvekili aday listesi açıklandı.

Milletvekili Aday Listeleri Ysk'ya Sunuldu, System.String[]

CHP'nin YSK'ya verdiği milletvekili aday listesi açıklandı.


CHP'nin YSK'ya verdiği aday listesi şöyle:


İL


BÖLGE


SIRA


AD-SOYAD


ADANA


1


ELİF DOĞAN TÜRKMEN


ADANA


2


ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER


ADANA


3


İBRAHİM ÖZDİŞ


ADANA


4


AYDIN USLUPEHLİVAN


ADANA


5


MUSTAFA KEMAL ÖZKAN


ADANA


6


MÜZEYYEN ŞEVKİN


ADANA


7


RIZA METE


ADANA


8


AHMET ADIGÜZEL


ADANA


9


ABDULLAH SEDAT DOĞAN


ADANA


10


RUKİYE ÇİNKILIÇ


ADANA


11


AKİF KEMAL AKAY


ADANA


12


MUSTAFA BİLGİLİOĞLU


ADANA


13


YÜKSEL KARAASLAN


ADANA


14


ORHAN SÜMER


ADIYAMAN


1


MEHMET SELÇUK TABAK


ADIYAMAN


2


ABDURRAHMAN TUTDERE


ADIYAMAN


3


FATMA ULUBEY


ADIYAMAN


4


MEHMET KARAHAN


ADIYAMAN


5


KARİP BOZKURT


AFYONKARAHİSAR


1


BURCU KAYIKCI


AFYONKARAHİSAR


2


MEHMET ALİ ECER


AFYONKARAHİSAR


3


MEHMET TUĞRUL AKKUŞ


AFYONKARAHİSAR


4


YALÇIN GÖRGÖZ


AFYONKARAHİSAR


5


BEKİR KASAP


AĞRI


1


CEMİL ERHAN


AĞRI


2


MUHAMMED NİDAİ ÖZMEN


AĞRI


3


MEHMET SIDDIK YEL


AĞRI


4


ERKAN SAYAN


AKSARAY


1


MEHMET ÖZTÜRK


AKSARAY


2


HAŞMET TEKİN ÖKÇE


AKSARAY


3


MEHMET ALİ TOPAÇ


AMASYA


1


MUSTAFA TUNCER


AMASYA


2


RAMİS TOPAL


AMASYA


3


DEVRİM ERSOY


ANKARA


1. Bölge


1


AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN


ANKARA


1. Bölge


2


NECATİ YILMAZ


ANKARA


1. Bölge


3


TEKİN BİNGÖL


ANKARA


1. Bölge


4


AYLİN NAZLIAKA


ANKARA


1. Bölge


5


LEVENT GÖK


ANKARA


1. Bölge


6


ALİ HAYDAR HAKVERDİ


ANKARA


1. Bölge


7


BÜLENT KUŞOĞLU


ANKARA


1. Bölge


8


HİKMET TEPE


ANKARA


1. Bölge


9


GAMZE TAŞCIER


ANKARA


1. Bölge


10


EMRE DOĞAN


ANKARA


1. Bölge


11


SELAHATTİN EMRE


ANKARA


1. Bölge


12


DURDU ÖZBOLAT


ANKARA


1. Bölge


13


SEMA AKSOY


ANKARA


1. Bölge


14


KAZIM SÖNMEZ


ANKARA


1. Bölge


15


FARUK ÖZDEMİR


ANKARA


1. Bölge


16


ERDOĞAN KILIÇ


ANKARA


1. Bölge


17


BİRSEN TEMİR


ANKARA


1. Bölge


18


İLYAS GÜVEN EROĞLU


ANKARA


2. Bölge


1


ŞENAL SARIHAN


ANKARA


2. Bölge


2


MURAT EMİR


ANKARA


2. Bölge


3


AHMET HALUK KOÇ


ANKARA


2. Bölge


4


NİHAT YEŞİL


ANKARA


2. Bölge


5


ALİRIZA ERBAY


ANKARA


2. Bölge


6


CELALETTİN KOÇ


ANKARA


2. Bölge


7


SEMRA DİNÇER


ANKARA


2. Bölge


8


BARIŞ OZAN VURAL


ANKARA


2. Bölge


9


ALİ YILMAZ


ANKARA


2. Bölge


10


SERVET ÜNSAL


ANKARA


2. Bölge


11


SELMA ERGEN


ANKARA


2. Bölge


12


HAYDAR DOĞAN


ANKARA


2. Bölge


13


ABİDİN ŞAHİN


ANKARA


2. Bölge


14


UFUK ATAÇ


ANTALYA


1


NİYAZİ NEFİ KARA


ANTALYA


2


DENİZ BAYKAL


ANTALYA


3


ÇETİN OSMAN BUDAK


ANTALYA


4


MUSTAFA AKAYDIN


ANTALYA


5


DEVRİM KÖK


ANTALYA


6


FİGEN ÇALIKUŞU


ANTALYA


7


RAFET ZEYBEK


ANTALYA


8


NUSRET BAYAR


ANTALYA


9


DENİZ FİLİZ


ANTALYA


10


SULTAN YEGEN


ANTALYA


11


SEVİNDİK GİZLİ


ANTALYA


12


CAVİT ARI


ANTALYA


13


GÜRKUT ACAR


ANTALYA


14


İBRAHİM KESER


ARDAHAN


1


ENSAR ÖĞÜT


ARDAHAN


2


SEZGİN KAYA


ARTVİN


1


UĞUR BAYRAKTUTAN


ARTVİN


2


MUSA ULUTAŞ


AYDIN


1


BÜLENT TEZCAN


AYDIN


2


METİN LÜTFİ BAYDAR


AYDIN


3


HÜSEYİN YILDIZ


AYDIN


4


MEHMET FATİH ATAY


AYDIN


5


TAYFUN TALİPOĞLU


AYDIN


6


FERDA ÇAĞLAR ERKUT


AYDIN


7


FULYA ÜSTÜNDAĞ


BALIKESİR


1


MEHMET TÜM


BALIKESİR


2


AHMET AKIN


BALIKESİR


3


NAMIK HAVUTÇA


BALIKESİR


4


FİKRET ŞAHİN


BALIKESİR


5


ALİ KEMAL DEVECİLER


BALIKESİR


6


ENSAR AYTEKİN


BALIKESİR


7


İRFAN BARIŞ


BALIKESİR


8


İSMAİL AYNUR


BARTIN


1


MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA


BARTIN


2


AYSU BANKOĞLU


BATMAN


1


CELAL AYHAN


BATMAN


2


AHMET DURMAZ


BATMAN


3


KEMAL DEMİR


BATMAN


4


MENDÜH DOĞRU


BAYBURT


1


MURAT BÜLBÜL


BAYBURT


2


ÖNAL AŞUT


BİLECİK


1


YAŞAR TÜZÜN


BİLECİK


2


ALİ ÇAĞATAY KARAAHMET


BİNGÖL


1


AHMET BAZANCİR


BİNGÖL


2


KEMAL SATICI


BİNGÖL


3


HÜSEYİN NEGÜZEL


BİTLİS


1


NASİP UYĞAN


BİTLİS


2


MEHMET KAÇAR


BİTLİS


3


MEVLAN KARABAĞ


BOLU


1


TANJU ÖZCAN


BOLU


2


YUSUF RENKLİ


BOLU


3


MEHMET BURAK COP


BURDUR


1


MEHMET GÖKER


BURDUR


2


KADİR KOÇ


BURDUR


3


OKAN KURD


BURSA


1


LALE KARABIYIK


BURSA


2


CEYHUN İRGİL


BURSA


3


ORHAN SARIBAL


BURSA


4


ERKAN AYDIN


BURSA


5


NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU


BURSA


6


MUSTAFA ŞENYURT


BURSA


7


ASÜDE ŞENOL


BURSA


8


NURAY ÇOHAN


BURSA


9


İSMET KARACA


BURSA


10


TAHİR GÜRHAN AKDOĞAN


BURSA


11


DENİZ BAYKAL


BURSA


12


ÖZGÜR ŞAHİN


BURSA


13


NECATİ ŞAHİN


BURSA


14


ŞADİ ÖZDEMİR


BURSA


15


ERKAN DÖNMEZ


BURSA


16


AYŞE ŞAHİN


BURSA


17


İNAN KESER


BURSA


18


METİN ÇELİK


ÇANAKKALE


1


MUHARREM ERKEK


ÇANAKKALE


2


BÜLENT ÖZ


ÇANAKKALE


3


AHMET KÜÇÜK


ÇANAKKALE


4


ALİ SARIBAŞ


ÇANKIRI


1


MURAT BERAT ATALAY


ÇANKIRI


2


İLHAN TEKİN


ÇORUM


1


TUFAN KÖSE


ÇORUM


2


MUHARREM BOZDOĞAN


ÇORUM


3


DİNÇER SOLMAZ


ÇORUM


4


SAİM TOPGÜL


DENİZLİ


1


MELİKE BASMACI


DENİZLİ


2


KAZIM ARSLAN


DENİZLİ


3


GÜLİZAR BİÇER KARACA


DENİZLİ


4


ADİL DEMİR


DENİZLİ


5


AHMET DİVARCI


DENİZLİ


6


HALİS ÖDEL


DENİZLİ


7


ADNAN KESKİN


DİYARBAKIR


1


MUHSİN KOÇYİĞİT


DİYARBAKIR


2


GÜNDOĞAN MERMUTLUOĞLU


DİYARBAKIR


3


GÜLABİ ŞİMŞEK


DİYARBAKIR


4


MURAT UZUN


DİYARBAKIR


5


MAHMUT AZİZ ŞERAN


DİYARBAKIR


6


ASLI AÇIKGÖZ


DİYARBAKIR


7


MUSTAFA BOZ


DİYARBAKIR


8


AYŞE YELKOVAN


DİYARBAKIR


9


BURHAN ALTAY


DİYARBAKIR


10


VEYSİ ERGÜN


DÜZCE


1


ZAFER TEBER


DÜZCE


2


ALİ FUAT ŞAŞOĞLU


DÜZCE


3


ÖMER TAŞLI


EDİRNE


1


OKAN GAYTANCIOĞLU


EDİRNE


2


ERDİN BİRCAN


EDİRNE


3


GÜRKAN GÜNESER


ELAZIĞ


1


FEYZİ SEPTİOĞLU


ELAZIĞ


2


YAŞAR KARABULUT


ELAZIĞ


3


MUSTAFA YAVUZ


ELAZIĞ


4


FADİME YILMAZ


ERZİNCAN


1


ERDOĞAN ÖZYALÇIN


ERZİNCAN


2


YALÇIN TANRIVERDİ


ERZURUM


1


GONCA AYTAŞ


ERZURUM


2


İSMAİL İME


ERZURUM


3


ORHAN BOZKURT


ERZURUM


4


DİLEK SOMUN


ERZURUM


5


ŞABAN OTURGAN


ERZURUM


6


EDİP CENGİZ


ESKİŞEHİR


1


GAYE USLUER


ESKİŞEHİR


2


UTKU ÇAKIRÖZER


ESKİŞEHİR


3


CEMAL OKAN YÜKSEL


ESKİŞEHİR


4


ERMAN GÖLET


ESKİŞEHİR


5


METİN TOMSUK


ESKİŞEHİR


6


ERDAL ÇAKICIER


GAZİANTEP


1


MEHMET ŞEKER


GAZİANTEP


2


MEHMET GÖKDAĞ


GAZİANTEP


3


ALİ PERİ


GAZİANTEP


4


ALİ SAYIN


GAZİANTEP


5


ERDAL GEÇİT


GAZİANTEP


6


SELİM KARAHAN


GAZİANTEP


7


MİRAY ÇANKAYA BULUT


GAZİANTEP


8


MUSTAFA ASLAN


GAZİANTEP


9


MAHMUT KOZBAŞ


GAZİANTEP


10


ADİLE MERVE ALTINBAŞ


GAZİANTEP


11


SEMRA HARMAN


GAZİANTEP


12


AHMET ŞAHİN SEYRAN


GİRESUN


1


BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU


GİRESUN


2


SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU


GİRESUN


3


İBRAHİM AKGÜN


GİRESUN


4


BASRİ GÜRSOY


GÜMÜŞHANE


1


MUSTAFA GÜLTEKİN


GÜMÜŞHANE


2


EDA ÇUBUKÇU


HAKKARİ


1


YAKUP SAMİOĞLU


HAKKARİ


2


GİYASETTİN KOÇ


HAKKARİ


3


KEREM KORKMAZ


HATAY


1


HİLMİ YARAYICI


HATAY


2


MEVLÜT DUDU


HATAY


3


SERKAN TOPAL


HATAY


4


BİROL ERTEM


HATAY


5


MEHMET RİYAT KIRMIZIOĞLU


HATAY


6


SUZAN ALHASOĞLU


HATAY


7


SONAY AYKUT


HATAY


8


MEHMET GÖZEL


HATAY


9


BİLGEN DUMAN


HATAY


10


DÖNDÜ DİLAN BEDİR


IĞDIR


1


ADİL AŞIRIM


ISPARTA


1


İRFAN BAKIR


ISPARTA


2


İSA ÖNDER DİNÇTÜRK


ISPARTA


3


MUSTAFA CEYHAN


ISPARTA


4


İZZET BEYDOĞAN


İSTANBUL


1. Bölge


1


ŞAFAK PAVEY


İSTANBUL


1. Bölge


2


GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ


İSTANBUL


1. Bölge


3


GÜRSEL TEKİN


İSTANBUL


1. Bölge


4


BARIŞ YARKADAŞ


İSTANBUL


1. Bölge


5


MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ


İSTANBUL


1. Bölge


6


MAHMUT TANAL


İSTANBUL


1. Bölge


7


İLHAN KESİCİ


İSTANBUL


1. Bölge


8


OĞUZ KAAN SALICI


İSTANBUL


1. Bölge


9


İHSAN ÖZKES


İSTANBUL


1. Bölge


10


ONURSAL ADIGÜZEL


İSTANBUL


1. Bölge


11


ALİ ÖZCAN


İSTANBUL


1. Bölge


12


METİN AĞIRMAN


İSTANBUL


1. Bölge


13


KADİR GÖKMEN ÖĞÜT


İSTANBUL


1. Bölge


14


CEM HAYDAR BEKTAŞ


İSTANBUL


1. Bölge


15


BİRSEN TURSUN DEMİREL


İSTANBUL


1. Bölge


16


İRFAN KARACAN


İSTANBUL


1. Bölge


17


BERHAN ŞİMŞEK


İSTANBUL


1. Bölge


18


DERYA ŞENTÜRK


İSTANBUL


1. Bölge


19


MUSTAFA CAN ATAKLI


İSTANBUL


1. Bölge


20


NECDET SARAÇ


İSTANBUL


1. Bölge


21


HASAN UZUNYAYLA


İSTANBUL


1. Bölge


22


OSMAN TANEY KORUTÜRK


İSTANBUL


1. Bölge


23


İLKAY ORHAN


İSTANBUL


1. Bölge


24


ERKAN BAŞBOĞA


İSTANBUL


1. Bölge


25


İRFAN HÜSEYİN YILDIZ


İSTANBUL


1. Bölge


26


NURETTİN SARIBAL


İSTANBUL


1. Bölge


27


HÜSNİYE KAYA


İSTANBUL


1. Bölge


28


ÖZGEN NAMA


İSTANBUL


1. Bölge


29


SÜLEYMAN GÜZEL


İSTANBUL


1. Bölge


30


YAŞAR HASAN YALÇINKAYA


İSTANBUL


1. Bölge


31


DOĞAN ÇAKMAK


İSTANBUL


2. Bölge


1


SELİNA DOĞAN


İSTANBUL


2. Bölge


2


AYKUT ERDOĞDU


İSTANBUL


2. Bölge


3


MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU


İSTANBUL


2. Bölge


4


DURSUN ÇİÇEK


İSTANBUL


2. Bölge


5


SÜLEYMAN SENCER AYATA


İSTANBUL


2. Bölge


6


GÜLAY YEDEKCİ ARSLAN


İSTANBUL


2. Bölge


7


KADRİ ENİS BERBEROĞLU


İSTANBUL


2. Bölge


8


DİDEM ENGİN


İSTANBUL


2. Bölge


9


MUSTAFA SARIGÜL


İSTANBUL


2. Bölge


10


YÜKSEL MANSUR KILINÇ


İSTANBUL


2. Bölge


11


CENGİZ ALP


İSTANBUL


2. Bölge


12


ÇETİN SOYSAL


İSTANBUL


2. Bölge


13


MELDA ONUR


İSTANBUL


2. Bölge


14


HÜLYA ÇİĞDEM ANAD İBRAHİMHAKKIOĞLU


İSTANBUL


2. Bölge


15


GÜL YÜKSEL


İSTANBUL


2. Bölge


16


ZEYNEL ÖZTÜRK


İSTANBUL


2. Bölge


17


İNAN GÜNEY


İSTANBUL


2. Bölge


18


DURSUN BULUT


İSTANBUL


2. Bölge


19


ÖZGÜR KOÇAK


İSTANBUL


2. Bölge


20


MEHMET ERCAN KARAKAŞ


İSTANBUL


2. Bölge


21


GÜVEN KARATAŞ


İSTANBUL


2. Bölge


22


SEYFULLAH BEYSÜLEN


İSTANBUL


2. Bölge


23


MUSTAFA OZAN ŞER


İSTANBUL


2. Bölge


24


TEVFİK CEM TÜZÜN


İSTANBUL


2. Bölge


25


MEHMET SEVİGEN


İSTANBUL


2. Bölge


26


HÜLYA GÜNTAŞ


İSTANBUL


3. Bölge


1


BİHLUN TAMAYLIGİL


İSTANBUL


3. Bölge


2


İLHAN CİHANER


İSTANBUL


3. Bölge


3


ENGİN ALTAY


İSTANBUL


3. Bölge


4


ALİ ŞEKER


İSTANBUL


3. Bölge


5


ERDOĞAN TOPRAK


İSTANBUL


3. Bölge


6


EREN ERDEM


İSTANBUL


3. Bölge


7


MURAT ÖZÇELİK


İSTANBUL


3. Bölge


8


ZEYNEL EMRE


İSTANBUL


3. Bölge


9


MEHMET BEKAROĞLU


İSTANBUL


3. Bölge


10


SİBEL ÖZDEMİR


İSTANBUL


3. Bölge


11


EMİNE GÜLİZAR EMECAN


İSTANBUL


3. Bölge


12


EFKAN BOLAÇ


İSTANBUL


3. Bölge


13


ÖZGÜR KARABAT


İSTANBUL


3. Bölge


14


SÜLEYMAN ÇELEBİ


İSTANBUL


3. Bölge


15


HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN


İSTANBUL


3. Bölge


16


ERHAN BOZAN


İSTANBUL


3. Bölge


17


TÜLAY ATEŞ


İSTANBUL


3. Bölge


18


MEHTAP ALBAYRAK


İSTANBUL


3. Bölge


19


RIZA AKPOLAT


İSTANBUL


3. Bölge


20


HÜSEYİN AYDOĞDU


İSTANBUL


3. Bölge


21


KEMAL ÇEBİ


İSTANBUL


3. Bölge


22


NURCAN ŞANLI


İSTANBUL


3. Bölge


23


ŞAHANIM METER


İSTANBUL


3. Bölge


24


TAŞKAN UYSAL


İSTANBUL


3. Bölge


25


İBRAHİM YENER


İSTANBUL


3. Bölge


26


YEGANE GÜLEY


İSTANBUL


3. Bölge


27


HÜSEYİN AKSU


İSTANBUL


3. Bölge


28


KEMAL DENİZ BOZKURT


İSTANBUL


3. Bölge


29


SELAMİ DEĞİRMENCİ


İSTANBUL


3. Bölge


30


SELÇUK MÜSNAT HAZİNEDAR


İSTANBUL


3. Bölge


31


ALİ ULVİ GÖKBULAK


İZMİR


1. Bölge


1


SELİN SAYEK BÖKE


İZMİR


1. Bölge


2


MUSA ÇAM


İZMİR


1. Bölge


3


AHMET TUNCAY ÖZKAN


İZMİR


1. Bölge


4


TACETTİN BAYIR


İZMİR


1. Bölge


5


ÖZCAN PURÇU


İZMİR


1. Bölge


6


ALİ YİĞİT


İZMİR


1. Bölge


7


MURAT BAKAN


İZMİR


1. Bölge


8


MUHSİN KURT


İZMİR


1. Bölge


9


ALİ HIDIR ULUDAĞ


İZMİR


1. Bölge


10


EDNAN ARSLAN


İZMİR


1. Bölge


11


SABRİ ERGÜL


İZMİR


1. Bölge


12


SEVDA ERDAN KILIÇ


İZMİR


1. Bölge


13


TURGAY BOZOĞLU


İZMİR


2. Bölge


1


ZEYNEP ALTIOK


İZMİR


2. Bölge


2


KEMAL KILIÇDAROĞLU


İZMİR


2. Bölge


3


ZEKERİYA TEMİZEL


İZMİR


2. Bölge


4


MUSTAFA ALİ BALBAY


İZMİR


2. Bölge


5


AYTUN ÇIRAY


İZMİR


2. Bölge


6


ATİLA SERTEL


İZMİR


2. Bölge


7


KAMİL OKYAY SINDIR


İZMİR


2. Bölge


8


ALİ ENGİN


İZMİR


2. Bölge


9


HÜSEYİN SEZER


İZMİR


2. Bölge


10


ÜLKÜMEN RODOPLU


İZMİR


2. Bölge


11


ALİ KEMAL ELİTAŞ


İZMİR


2. Bölge


12


TAHA OKAN


İZMİR


2. Bölge


13


NURGÜL UÇAR AKTUĞ


KAHRAMANMARAŞ


1


KAMİL DALKARA


KAHRAMANMARAŞ


2


AYŞE NİLDEN BAYAZIT POSTALCI


KAHRAMANMARAŞ


3


EYLEM ÇAĞRAŞ


KAHRAMANMARAŞ


4


HİLMİ EMRE KAZANCI


KAHRAMANMARAŞ


5


KİBAR ÖZDEMİR


KAHRAMANMARAŞ


6


SELİM SÜMEN


KAHRAMANMARAŞ


7


FATİH VİCDAN


KAHRAMANMARAŞ


8


DURAN ÖZDAL


KARABÜK


1


CEVDET AKAY


KARABÜK


2


MUSTAFA AKAY


KARAMAN


1


MUSTAFA CEM KAĞNICI


KARAMAN


2


UYGAR TALAY


KARS


1


ZEKİ NACİTARHAN


KARS


2


ERKAN KARAGÖZ


KARS


3


AYSEL SADAK İLTAŞ


KASTAMONU


1


AHMET CANER YENİDÜNYA


KASTAMONU


2


HASAN ŞEN


KASTAMONU


3


YILMAZ KARAKOÇ


KAYSERİ


1


ÇETİN ARIK


KAYSERİ


2


ALİ PAŞA TAN


KAYSERİ


3


AŞKIN GENÇ


KAYSERİ


4


FEYZULLAH KESKİN


KAYSERİ


5


TÜLİN TEMEL


KAYSERİ


6


MUSTAFA ASLAN


KAYSERİ


7


AYHAN GÜLSOY


KAYSERİ


8


MUSTAFA UTKU SARI


KAYSERİ


9


NAHİDE SEVGİ YALÇIN


KIRIKKALE


1


MURAT ÇAKIRCA


KIRIKKALE


2


ZİYA KAVLAK


KIRIKKALE


3


HACI ARAP KARADURMUŞ


KIRKLARELİ


1


TÜRABİ KAYAN


KIRKLARELİ


2


VECDİ GÜNDOĞDU


KIRKLARELİ


3


MEHMET TUNA SOYKAN


KIRŞEHİR


1


YILMAZ ZENGİN


KIRŞEHİR


2


RİFAT ERTEM


KİLİS


1


MEHMET AKİF PERKER


KİLİS


2


ÖKKAŞ ASLANTAŞ


KOCAELİ


1


FATMA KAPLAN HÜRRİYET


KOCAELİ


2


HAYDAR AKAR


KOCAELİ


3


TAHSİN TARHAN


KOCAELİ


4


TURAN DUMLU


KOCAELİ


5


CUMA KARAVAR


KOCAELİ


6


MEHMET TAMER SOLAKOĞLU


KOCAELİ


7


AYHAN MUTLU


KOCAELİ


8


RASİM MERİÇ


KOCAELİ


9


ASUDE FIRAT ÖZKAN


KOCAELİ


10


KEMAL NİŞANCI


KOCAELİ


11


SABRİYE ŞAHİN


KONYA


1


MUSTAFA HÜSNÜ BOZKURT


KONYA


2


GÜLSÜM FİLORİNALI


KONYA


3


MEHMET TURGAY BİLGE


KONYA


4


ALİ CEMAL CÖMERT


KONYA


5


MEHMET ALİ ÜNAL


KONYA


6


ALİ SAYAR


KONYA


7


DENİZ İNDİBİ ÇELİK


KONYA


8


HÜSEYİN YAĞCI


KONYA


9


SAİM SEZEN


KONYA


10


ALİ TEKİŞ


KONYA


11


MUSA GÖKÇE


KONYA


12


EMİNE BALIK


KONYA


13


MEHMET GAYRETLİ


KONYA


14


MEHMET TOPBAŞ


KÜTAHYA


1


ALİ FAZIL KASAP


KÜTAHYA


2


MEHMET AYDIN UZUN


KÜTAHYA


3


FİSUN YILDIZ


KÜTAHYA


4


İBRAHİM SOLMAZ


MALATYA


1


VELİ AĞBABA


MALATYA


2


HULİSİ PORGALI


MALATYA


3


BERNA KARADAŞ


MALATYA


4


MEMBA KUŞCU


MALATYA


5


YUSUF SÜRÜCÜ


MALATYA


6


ETEM KÖRÜKMEZ


MANİSA


1


ÖZGÜR ÖZEL


MANİSA


2


MAZLUM NURLU


MANİSA


3


TUR YILDIZ BİÇER


MANİSA


4


MUSTAFA BAŞGÜLŞEN


MANİSA


5


SABRİ TEMEL


MANİSA


6


SAKİNE ÖZ


MANİSA


7


ABDULLAH SAKA


MANİSA


8


HASAN ÖREN


MANİSA


9


SANİYE AĞGÜL


MARDİN


1


MEHMET ÇİFTSÜREN


MARDİN


2


MUHAMMED OLĞAÇ


MARDİN


3


ÖZLEM KARAMAN


MARDİN


4


MEHMET FIRAT İNAL


MARDİN


5


HAMZE EFE


MARDİN


6


AYDIN PAKSAK


MERSİN


1


HÜSEYİN ÇAMAK


MERSİN


2


DURMUŞ FİKRİ SAĞLAR


MERSİN


3


AYTUĞ ATICI


MERSİN


4


MUSTAFA BAYSAN


MERSİN


5


SERDAL KUYUCUOĞLU


MERSİN


6


SİBEL GAZİ TABEL


MERSİN


7


EBRU ÇALIŞKAN


MERSİN


8


SEYİT ÖZANANAR


MERSİN


9


ALİ KOÇ


MERSİN


10


NEVİN ZAİMOĞLU


MERSİN


11


CELAL ÇELİK


MUĞLA


1


AKIN ÜSTÜNDAĞ


MUĞLA


2


ÖMER SÜHA ALDAN


MUĞLA


3


NURETTİN DEMİR


MUĞLA


4


BURAK ERBAY


MUĞLA


5


EMRAH DOĞU


MUĞLA


6


SÜLEYMAN GİRGİN


MUŞ


1


ŞEMSETTİN ONULER


MUŞ


2


FEVZİ GÜMÜŞ


MUŞ


3


YILDIRIM PAÇAL


NEVŞEHİR


1


HİLMİ BÜLENT TEKİNER


NEVŞEHİR


2


CUMA YORGANCI


NEVŞEHİR


3


OSMAN FAHRİ ERTİK


NİĞDE


1


DOĞAN ŞAFAK


NİĞDE


2


SEVGİ ÖZBEK


NİĞDE


3


RAMAZAN ERTAN


ORDU


1


SEYİT TORUN


ORDU


2


MUSTAFA ADIGÜZEL


ORDU


3


İDRİS YILDIZ


ORDU


4


İSA YAZICI


ORDU


5


OSMAN GÜNGÖR


OSMANİYE


1


NİHAT ÇERÇİ


OSMANİYE


2


MURAT KOLUÇOLAK


OSMANİYE


3


SERPİL DÜZGÜN


OSMANİYE


4


HATİCE ERDUR


RİZE


1


KENAN BIYIK


RİZE


2


TAHSİN OCAKLI


RİZE


3


CANDAN EYÜBOĞLU


SAKARYA


1


ENGİN ÖZKOÇ


SAKARYA


2


HÜSEYİN AVNİ ŞAHİN


SAKARYA


3


ERDOĞAN ISIR


SAKARYA


4


AYHAN BAL


SAKARYA


5


ELİF ASİYE BAŞER


SAKARYA


6


AYŞE KILIÇ


SAKARYA


7


ENİS CEYLAN


SAMSUN


1


KEMAL ZEYBEK


SAMSUN


2


HAYATİ TEKİN


SAMSUN


3


NESLİHAN HANCIOĞLU


SAMSUN


4


MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN


SAMSUN


5


ŞABAN SEVİNÇ


SAMSUN


6


FATMA NECİLE ÇOKAY


SAMSUN


7


ATIF TOMRUKÇU


SAMSUN


8


ŞEVKİ YILMAZ


SAMSUN


9


MEHMET ATALAY


SİİRT


1


FIRAT SOYSAL


SİİRT


2


CİNDİ EREN


SİİRT


3


KAMİLE BALCI


SİNOP


1


BARIŞ KARADENİZ


SİNOP


2


MUSTAFA ACUN


SİVAS


1


ALİ AKYILDIZ


SİVAS


2


HAYDAR GÖLBAŞI


SİVAS


3


ULAŞ KARASU


SİVAS


4


BAKİ ÇOBAN


SİVAS


5


İSMAİL ŞAHİN


ŞANLIURFA


1


ALİ MURAT BUCAK


ŞANLIURFA


2


HASAN OĞUL


ŞANLIURFA


3


RESUL BEBE


ŞANLIURFA


4


SEDAT SAĞIR


ŞANLIURFA


5


İSMAİL BAHÇACI


ŞANLIURFA


6


MAHMUT HAN ŞAHİN


ŞANLIURFA


7


AKİLE YEKTAŞ


ŞANLIURFA


8


MUZAFFER YİĞİTBAŞI


ŞANLIURFA


9


KEMAL EŞSİZ


ŞANLIURFA


10


AHMET HELVACI


ŞANLIURFA


11


LÜTFÜ KÜÇÜKBAYRAK


ŞANLIURFA


12


CANER ÇAMLIBEL


ŞIRNAK


1


ABDULLAH GÜKÇE


ŞIRNAK


2


AGİT AYKUT


ŞIRNAK


3


HAVA ADİYAMAN


ŞIRNAK


4


ŞAHİN ZİREK


TEKİRDAĞ


1


FAİK ÖZTRAK


TEKİRDAĞ


2


CANDAN YÜCEER


TEKİRDAĞ


3


EMRE KÖPRÜLÜ


TEKİRDAĞ


4


İLHAMİ ÖZCAN AYGUN


TEKİRDAĞ


5


ARZU MANDALI SUCU


TEKİRDAĞ


6


ŞERAFETDİN TERZİ


TOKAT


1


ORHAN DÜZGÜN


TOKAT


2


GÜLPERİ COŞAR


TOKAT


3


MİNE BAŞ


TOKAT


4


SİNAN YAVUZ YAVAŞ


TOKAT


5


TAHİR YILDIRIM


TRABZON


1


HALUK PEKŞEN


TRABZON


2


ALİ TÜREN ÖZTÜRK


TRABZON


3


AHMET KAYA


TRABZON


4


MURAT ÖZÇİLİNGİR


TRABZON


5


YAVUZ KARAN


TRABZON


6


MUSTAFA AYDIN


TUNCELİ


1


SANİYE BARUT


TUNCELİ


2


GÜRSEL EROL


UŞAK


1


ÖZKAN YALIM


UŞAK


2


İSMET AKIN


UŞAK


3


MUSTAFA AYDIN


VAN


1


NADİR KARTAL


VAN


2


ERKAN NÜKTE


VAN


3


GÜRGİN ASLAN


VAN


4


HATİCE GÜLENOĞLU


VAN


5


GÜLCAN İNCE


VAN


6


HAYRULLAH IRTAK


VAN


7


ABUBEKİR YEŞİLOVA


VAN


8


MUHTAR ERDOĞAN


YALOVA


1


MUHARREM İNCE


YALOVA


2


MURAT OCAK


YOZGAT


1


HASAN ASLAN NURDOĞDU


YOZGAT


2


ZEYNEP KILINÇARSLAN


YOZGAT


3


GÜLHANIM CEYLAN


YOZGAT


4


HATİCE AÇIKGÖZ


ZONGULDAK


1


ŞERAFETTİN TURPCU


ZONGULDAK


2


ÜNAL DEMİRTAŞ


ZONGULDAK


3


DENİZ YAVUZYILMAZ


ZONGULDAK


4


HARUN AKIN


ZONGULDAK


5


ALİ İHSAN KÖKTÜRK


Haber Yayın Tarihi: 07.04.2015 05:10 Kaynak: AA



Son Dakika

Müge Anlı, 12 yaşındaki kızının tacizine sessiz kalan kadını yayından kovdu
İstanbul'da esaret altındaki kurdun inanılmaz görüntüsü! Ayak iziyle sonsuzluk işareti yaptı Fenerbahçe, Victor Moses'ın sözleşmesini feshetti

Son Dakika Haberleri