Milletvekili Bilgin ve Soluk'tan Çiftçi'ye Ziyaret - Son Dakika

Milletvekili Bilgin ve Soluk'tan Çiftçi'ye Ziyaret

3 yıl önce

AK Parti Sivas Milletvekilleri Hilmi Bilgin ve Mehmet Habip Soluk, Gürün Belediye Başkanı Nami Çiftçi'yi makamında ziyaret etti.

Milletvekili Bilgin ve Soluk'tan Çiftçi'ye Ziyaret, System.String[]

AK Parti Sivas Milletvekilleri Hilmi Bilgin ve Mehmet Habip Soluk, Gürün Belediye Başkanı Nami Çiftçi'yi makamında ziyaret etti.


Halk oylaması çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren Bilgin ve Soluk, Başkan Çiftçi ile de bir araya geldi. AK Parti Gürün İlçe Teşkilatının da katıldığı ziyarette konuşan Bilgin, Gürün ilçesinin genç ve vizyon sahibi bir belediye başkanına sahip olduğunu söyledi.


Çalışmaları hakkında Çiftçi'den bilgi alan Bilgin, halk oylamasında yapılacak anayasa değişikliğiyle birlikte Türkiye'nin, Sivas'ın ve Gürün'ün kazanacağını kaydetti.


Ziyaretinden dolayı AK Parti Sivas Milletvekili Habib Soluk ve Hilmi Bilgin'e teşekkür eden Belediye Başkanı Nami Çiftçi ise "Gürün'e daha güzel hizmet getirmek için hep birlikte omuz omuza çalışmalıyız." dedi.


Daha sonra esnaf ziyaretinde bulunan Bilgin ve Soluk, vatandaşlardan halk oylamasında 'evet' oyu kullanmasını istedi.

Haber Yayın Tarihi: 28.03.2017 05:25 Kaynak: AASon Dakika

Mahsun Kırmızıgül 14 yıl sonra ilk kez şarkı söyledi
7 milyonluk villası ile olay olan MasterChef Güzide: Neden sadece kapalı olan suçlanıyor? Genç çoban, koyun otlattığı yerde ölü bulundu