Milletvekili Tunç Başkan Uzun İle Birlikte Ulus'ta Teşekkür Ziyaretleri Yaptı - Son Dakika

Milletvekili Tunç Başkan Uzun İle Birlikte Ulus'ta Teşekkür Ziyaretleri Yaptı

Milletvekili Tunç Başkan Uzun İle Birlikte Ulus\'ta Teşekkür Ziyaretleri Yaptı
Son Güncelleme: 07.04.2014 08:28

Tunç, ziyaretinin ardından Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun ile birlikte ilçe halkını ve esnafları ziyaret ederek, desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

30 Mart Seçimleri sonucunda üç dönemden bu yana CHP'nin elinde bulunan Ulus Belediye Başkanlığını yüzde 51,7 ile AK Parti adayı Hasan Hüseyin Uzun'un kazanmasının ardından mazbatasını alarak göreve başlayan Ulus'un yeni Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun'a hayırlı olsun ziyareti yapan AK Parti Bartın Milletvekili Tunç, ziyaretinin ardından Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun ile birlikte ilçe halkını ve esnafları ziyaret ederek, desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, Ulus İlçe Başkanı Mustafa Kuru, İl Genel Meclisi Üyeleri İrfan Ekmekçi, Mustafa Güney, Belediye Meclisi üyeleri ve teşkilat mensupları ile birlikte Ulus ilçesinde esnafları ve vatandaşları ziyaret ederek gösterdikleri teveccühten ve destekten dolayı teşekkürlerini ilettiler.

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, esnaf ziyaretlerinde ve kıraathane önünde vatandaşlarla çay sohbetlerinde yaptığı açıklamalarda, 30 Mart'ta Ulus halkının kararıyla AK Belediyeciliğe adım atıldığını belirterek, yeni dönemde Ulus ilçesinde gerçekleştirecekleri yatırım ve hizmetlerle Ulus halkının AK Parti'ye olan teveccühüne layık olmak için çalışacaklarını ve Ulus ilçesinin bölgenin parmakla gösterilecek ilçesi olacağını söyledi. Milletvekili Tunç, Ulus'ta okul ve hastane inşaatlarını başlattıklarını ve bu yatırımları süratle tamamlayacaklarını belirterek, yeni bir anaokulu müjdesi de verdi. Milletvekili Tunç, öncelikle Ulus ilçesinin alt yapı sorunlarını çözeceklerini ve seçim öncesi vadettikleri projeleri de tek tek hayata geçireceklerini söyledi. Milletvekili Tunç, Ulus'ta bu güne kadar görev yapan tüm Belediye Başkanlarına teşekkür ederek, yeni dönemde Ulus'ta görev yapacak olan Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun'a gereken her türlü desteği vereceklerini ifade etti.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Milletvekili Tunç Başkan Uzun İle Birlikte Ulus'ta Teşekkür Ziyaretleri Yaptı - Son Dakika


Advertisement