Son dakika! Üs bölgesine yaklaşan balon, komandolar tarafından böyle imha edildi - Son Dakika

Son dakika! Üs bölgesine yaklaşan balon, komandolar tarafından böyle imha edildi

13.04.2021 15:05

Son dakika! Milli Savunma Bakanlığı'nın Twitter hesabından yapılan açıklamada, Hakkâri'deki Zer Tepe Üs Bölgesi'nde üsse yaklaşmakta olan bir balonun ateş altına alındığı duyuruldu. Saldırı amaçlı olduğu değerlendirilen balon vurularak imha edildi.

Milli Savunma Bakanlığı, Hakkâri'de Zer Tepe Üs Bölgesi'ne saldırı amacıyla gönderildiği değerlendirilen balonun vurularak imha edildiğini açıkladı.

KOMANDOLAR ATEŞ ALTINA ALDI

Bakanlık tarafından yapılan açıklamada ise şu ifadeler kullanıldı: "Hakkâri'deki Zer Tepe Üs Bölgesi'nde görev yapan Kahraman Komandolarımız, güneybatı istikametinden üsse yaklaşmakta olan 1 adet balonu tespit ederek ateş altına aldı. Saldırı amaçlı olduğu değerlendirilen balon vurularak imha edildi."

İşte Bakanlık tarafından yapılan o açıklama;

Üs bölgesine yaklaşan balon, komandolar tarafından böyle imha edildi
Son dakika! Üs bölgesine yaklaşan balon, komandolar tarafından böyle imha edildi

Son Dakika Güncel Son dakika! Üs bölgesine yaklaşan balon, komandolar tarafından böyle imha edildi - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Kassam Tugayları intikam yemini etti: Düşmanla savaşmaktan geri durmayacağız Kassam Tugayları intikam yemini etti: Düşmanla savaşmaktan geri durmayacağız DSÖ, raporundaki tek cümle okuyanların içini acıttı: Bu durum önlenebilirdi DSÖ, raporundaki tek cümle okuyanların içini acıttı: Bu durum önlenebilirdi Aboubakar hakkında ortalığı karıştıracak iddia: Sakat değil, sözleşmesi uzamasın diye oynamıyor Aboubakar hakkında ortalığı karıştıracak iddia: Sakat değil, sözleşmesi uzamasın diye oynamıyor İmam, soluk borusuna şeker kaçan çocuğu kurtardı! O anlar saniye saniye görüntülendi İmam, soluk borusuna şeker kaçan çocuğu kurtardı! O anlar saniye saniye görüntülendi Guardiola, finalin İstanbul'dan alınmasını değerlendirdi: İlkay için İstanbul'a gitmek istiyordum Guardiola, finalin İstanbul'dan alınmasını değerlendirdi: İlkay için İstanbul'a gitmek istiyordum Bakan Akar'ın ailesini görmesi için memleketine götürmeyi önerdiği astsubaydan duygulandıran yanıt: Görev bölgemi terk edemem Bakan Akar'ın ailesini görmesi için memleketine götürmeyi önerdiği astsubaydan duygulandıran yanıt: Görev bölgemi terk edemem İftarın ardından kalp krizi geçiren öğretmen hayatını kaybetti İftarın ardından kalp krizi geçiren öğretmen hayatını kaybetti Everest'e tırmanan iki dağcı, 'kar körlüğü ve yorgunluk' nedeniyle yaşamını yitirdi Everest'e tırmanan iki dağcı, 'kar körlüğü ve yorgunluk' nedeniyle yaşamını yitirdi
Advertisement