Cengiz Ünder ve Mahmut Tekdemir, Milli Takım Antrenmanına Katıldı - Son Dakika

Cengiz Ünder ve Mahmut Tekdemir, Milli Takım Antrenmanına Katıldı

24.03.2018 22:45

A Milli Futbol Takımın, 27 Mart Salı günü deplasmanda Karadağ ile yapacağı özel maçın hazırlıklarına sakatlıktan dönen Cengiz Ünder ve Mahmut Tekdemir de katıldı.

A Milli Futbol Takımı, 27 Mart Salı günü deplasmanda Karadağ ile yapacağı özel maçın hazırlıklarına Antalya'da başladı.

A MİLLİ TAKIM LUCESCU YÖNETİMİNDE ÇALIŞTI

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre özel maçta dün İrlanda Cumhuriyeti ile Antalya'da karşılaşan ay-yıldızlı ekip, teknik direktör Mircea Lucescu yönetiminde çalıştı.

ANTRENMANDA NEŞELİ ANLAR YAŞANDI

İrlanda Cumhuriyeti karşılaşmasına ilk 11'de başlayan milli futbolcular, sahadaki idmana katılmayıp kamp otelinde yenilenme çalışması yaptı. Diğer futbolcular ise ısınma hareketlerinin ardından dar alan oyunları ve şut çalışmaları üzerinde durdu. Antrenmanın şut çalışması bölümü, teknik heyet ve futbolcular arasında geçen neşeli anlara sahne oldu.

CENGİZ ÜNDER VE MAHMUT TEKDEMİR TAKIMLA ÇALIŞMAYA BAŞLADI

İrlanda Cumhuriyeti karşılaşması öncesinde takımdan ayrı koşu yapan Cengiz Ünder ve Mahmut Tekdemir, bugünkü antrenmanda takımla çalıştı. Kasığında zorlanma bulunan Enes Ünal ise takımdan ayrı kendisi için hazırlanan özel program dahilinde antrenman yaptı.

Milliler, yarın yapacağı antrenmanla Karadağ maçının hazırlıklarına devam edecek.

Cengiz Ünder ve Mahmut Tekdemir, Milli Takım Antrenmanına Katıldı

Kaynak: Skorer

Son Dakika Spor Cengiz Ünder ve Mahmut Tekdemir, Milli Takım Antrenmanına Katıldı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Bakan Koca yeni parti aşılar için müjdeyi verdi! Tarih ve miktar detayları belli oldu WhatsApp 4 yıldır masada olan gizlilik sözleşmesi planıyla ne yapmak istiyor? İşte yanıtı Almanya'da Pfizer aşısı olan 10 kişi hayatını kaybetti Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi Malatya'da dini nikahlı çift, boğazları kesilmiş halde ölü bulundu Bolu, eksi 21,8 dereceyle bu gece Türkiye'nin en soğuk ili oldu Aşkları tam gaz devam ediyor! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya'dan yeni poz Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti