Son Dakika Haberleri: Milyoner'deki Soru Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca'yı Terletti

Milyoner'deki Soru Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca'yı Terletti

2 yıl önce

Yılbaşı için Milyoner yarışmasına çıkan Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca, bir soru karşısına oldukça zorlandı. İkili soruya cevap veremeyip yarışmadan çekildi.

Murat Yıldırım'ın sunduğu ATV ekranlarının sevilen programı 'Kim Milyoner Olmak İster?' yılbaşı bölümünde ünlü isimleri ağırladı. Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır cevap veremedikleri soru karşısına zor anlar yaşadı.

İKİLİ SORUYA CEVAP VEREMEDİ

Oyuncu Deniz Çakır ve Oktar Kaynarca kendilerine yöneltilen "Bir kapı kapandığında başkası açılır fakat biz sıklıkla ve uzun süre kapanan kapıya üzülerek baktığımız için bizim için açılan kapıyı göremeyiz sözü kime aittir?" sorusuna cevap veremedi ve yarışmadan elendi.

SORUNUN CEVABINI HERKES MERAK ETTİ

Peki "Bir kapı kapandığında, başkası açılır, fakat biz sıklıkla ve uzun süre kapanan kapıya üzülerek baktığımız için, bizim için açılan kapıyı göremeyiz" sözleri kime aittir? Soruda sunulan şıklar şöyleydi:

A- Graham Bell
B- Muhammed Ali
C- Mahatma Gandhi
D- Bob Marley

Cevap: A

Haber Yayın Tarihi : 04.01.2018 08:42 

YORUMLAR


Müslüm Filminin Yapımcısı Mustafa Uslu, Adalar'daki Faytonlarla İlgili İmamoğlu'na Çağrıda Bulundu Ekrem İmamoğlu, Erdoğan'ın Twitter Paylaşımlarını Beğendi İmamoğlu, İBB Çalışanlarına Seslendi: Maaşı Alıp Hizmet Etmeyen Varsa İstifa Etsin