Minyonlar Meyve Festivalinde - Son Dakika

Minyonlar Meyve Festivalinde

09.04.2017 13:04
Minyonlar Meyve Festivalinde, System.String[]

Prenses Sofia geleneksel meyve festivali kapsamında bilgi yarışması düzenlemeye karar verir. Çilek Kız yarışmaya katılacağına çok sevinmekte fakat yarışmaya kimsenin katılmayacağını öğrenince rakipsiz kaldığı için biraz üzülür.

Prenses Sofia geleneksel meyve festivali kapsamında bilgi yarışması düzenlemeye karar verir. Çilek Kız yarışmaya katılacağına çok sevinmekte fakat yarışmaya kimsenin katılmayacağını öğrenince rakipsiz kaldığı için biraz üzülür. Arkadaşlarının yarışmaya katılmamaya karar vermesinin nedeni aslında Çilek Kız'ın 1. olmasını istemelerindendir. İyi ama şimdi Çilek Kız'a kim rakip olacak? Tabi ki Minyon dostlarımız. Oyunumuzda Minyon dostlarımız yarışmaya her ne kadar tılsımı kazanmak ve her istediklerini elde etmek için katılsa da adaletli olmak ve dostluk hakkındaki bütün sorulara yarışarak cevap bulacaklar.

Yaş Sınırı: Genel İzleyici

Genel İzleyici

Detaylar :

İl : Bursa

İlce : Osmangazi

Mekan : Dede Efendi Konser Salonu

Mekan Adresi : Atatürk Cad. Alacamescit Mah. Tek Sokak No : 2

Başlangıç Saati : 09.04.2017 15: 00: 00

Bitiş Saati : 09.04.2017 16: 00: 00

Kategori : Minyonlar Meyve Festivalinde

Tür : Sahne Sanatları

Ücretlimi? : Hayır

Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat Minyonlar Meyve Festivalinde - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son dakika: Azerbaycan ve Ermenistan, insani ateşkes konusunda anlaştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü Çıktığı programda soruları yanıtlayamayıp zor anlar yaşayan Şevval Şahin, CNN Türk'e dava açıyor