MSB: 17'si FETÖ, 10'u PKK/KCK/YPG üyesi 31 kişi yakalandı - Son Dakika

MSB: 17'si FETÖ, 10'u PKK/KCK/YPG üyesi 31 kişi yakalandı

23.09.2022 15:28
MSB: 17'si FETÖ, 10'u PKK/KCK/YPG üyesi 31 kişi yakalandı

MİLLİ Savunma Bakanlığı (MSB), son bir haftada Edirne, Hatay, Şanlıurfa, Şırnak ve Mardin hudutlarından yasa dışı yollarla geçmeye çalışan 17'si FETÖ, 10'u PKK/KCK/YPG üyesi 31 kişinin yakalandığını duyurdu.

MİLLİ Savunma Bakanlığı (MSB), son bir haftada Edirne, Hatay, Şanlıurfa, Şırnak ve Mardin hudutlarından yasa dışı yollarla geçmeye çalışan 17'si FETÖ, 10'u PKK/KCK/ YPG üyesi 31 kişinin yakalandığını duyurdu.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, "Son bir haftada Edirne, Hatay, Şanlıurfa, Şırnak ve Mardin hudutlarımızdan yasa dışı yollarla geçmeye çalışan 31 şahıs hududu geçemeden yakalandı. Yapılan incelemede yakalanan şahıslardan 17'sinin FETÖ, 10'unun PKK/KCK/YPG terör örgütü mensubu olduğu belirlendi" denildi.


YORUMLAR
500
Türkiye'nin birçok bölgesinden aynı iddia geldi! Gökyüzünde meteor gördüler Türkiye'nin birçok bölgesinden aynı iddia geldi! Gökyüzünde meteor gördüler Edirne'deki KYK yurdunda kalan öğrencilerden yeni bir iddia daha: Arkadaşımızı yatağında yılan ısırdı Edirne'deki KYK yurdunda kalan öğrencilerden yeni bir iddia daha: Arkadaşımızı yatağında yılan ısırdı Selahattin Demirtaş'ın polisevine yapılan saldırıyı kınaması PKK'yı rahatsız etti: Ukalalık yapma Selahattin Demirtaş'ın polisevine yapılan saldırıyı kınaması PKK'yı rahatsız etti: Ukalalık yapma
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel MSB: 17'si FETÖ, 10'u PKK/KCK/YPG üyesi 31 kişi yakalandı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement