Msp'nin Kurucularından Öztürk'ün Vefatı - Son Dakika

Msp'nin Kurucularından Öztürk'ün Vefatı

Msp\'nin Kurucularından Öztürk\'ün Vefatı
Son Güncelleme: 30.11.2014 16:53

Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Milli Selamet Partisi kurucularından Ali Rıza Öztürk'ün cenaze törenine katıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Öztürk'ün yakınlarını arayarak taziyelerini ilettiği öğrenildi.

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Milli Selamet Partisi (MSP) kurucularından Ali Rıza Öztürk'ün cenaze törenine katıldı.

Tedavi gördüğü Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesinde dün akşam hayatını kaybeden Öztürk için Büyük Cami'de tören düzenlendi.

Öztürk'ün cenazesi, aynı zamanda yeğeni olan İl Müftüsü Hayrettin Öztürk'ün kıldırdığı namazın ardından Kıranköy Mezarlığında toprağa verildi.

Cenaze törenine Öztürk ailesi ve yakınlarının yanı sıra Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Vali İbrahim Şahin, AK Parti Samsun milletvekilleri Mustafa Demir, Ahmet Yeni, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve çok sayıda kişi katıldı.

Bakan Kılıç ve beraberindekiler daha sonra Öztürk ailesine taziyelerini sundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da Öztürk'ün yakınlarını arayarak taziyelerini ilettiği öğrenildi. - Samsun

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Msp'nin Kurucularından Öztürk'ün Vefatı - Son Dakika


Advertisement