Son Dakika Haberleri: Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur Çiftinin Boşanmasında Eser Yenenler Etkili Olmuş

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur Çiftinin Boşanmasında Eser Yenenler Etkili Olmuş

3 ay önce

Murat Boz ve Aslı Enver'in ayrılığın eşiğine gelmesinde rol oynayan Eser Yenenler'in, Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur'un boşanmasında da etkili olduğu ortaya çıktı.

Murat Boz ile  Aslı Enver'in kısa süreliğine ayrılığına neden olan  Eser Yenenler, bu kez de  Murat Dalkılıç ile  Merve Boluğur'un boşanmasında başrolde.

ESER KIZ ARKADAŞLARINI ÇAĞIRDI

UçanKuş'un iddiasına göre;  Merve Boluğur ile  Murat Dalkılıç  Çeşme'de bilinmeyen bir sebepten kavga etti.  Eser Yenenler sakinleşmesi için Murat'ı evine davet etti. İlerleyen saatlerde kız arkadaşlarını da eve çağırdı. O geceden haberdar olan  Merve Boluğur çılgına döndü ve boşanma kararı aldı.

MURAT BOZ VE ASLI ENVER'İN ARASINI DA AÇMIŞTI

Hatırlanacağı gibi geçtiğimiz Mayıs ayında  Murat Boz,  Eser Yenenler'in evinden çıkarken magazin muhabirlerine yakalanmıştı. Evde "İşte Benim Stilim" yarışmasının ünlü yarışmacıları Nihal ve Bahar Candan kardeşlerin de bulunduğunun ortaya çıkması üzerine,  Murat Boz'un  Aslı Enver'i aldattığı söylentisi çıkmıştı. Söylentiler üzerine Aslı ve Murat kısa süreliğine ayrılmıştı.


Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

Park Ettiği Yeri Unutan Sürücü, Aracını 20 Yıl Sonra Aynı Yerde Buldu Yıldız Tilbe'den Dinleyenleri Kendinden Geçiren Performans
Kırmızı Listedeki PKK'lı Hülya Eroğlu'nun Son Sözleri Ortaya Çıktı: Sıkışıp Kaldık