Muş Ovası ve yaylalarında ilkbahar mevsimi güzelliği yaşanıyor - Son Dakika

Muş Ovası ve yaylalarında ilkbahar mevsimi güzelliği yaşanıyor

29.05.2022 14:06

Muş Ovası'nın genel planı Açan çiçek türleri Bitki örtüsü üzerinde gezinen kuşlar MUŞ - Türkiye'nin üçüncü büyük ovası olan Muş Ovası, sarp dağları ve yaylaları her mevsim farklı bir güzelliğe bürünüyor.

Muş Ovası'nın genel planı

Açan çiçek türleri

Bitki örtüsü üzerinde gezinen kuşlar MUŞ - Türkiye'nin üçüncü büyük ovası olan Muş Ovası, sarp dağları ve yaylaları her mevsim farklı bir güzelliğe bürünüyor. Ovada açan çiçeklerin karlı dağlarla bütünleşmesi güzel görüntüler oluşturuyor.

YORUMLAR
500
Son dakika haberleri | Marmaris'teki orman yangını, 5'inci günde kontrol altında (3) Son dakika haberleri | Marmaris'teki orman yangını, 5'inci günde kontrol altında (3) TOBB '70'inci Yıl Hatıra Ormanı' oluşturacak TOBB '70'inci Yıl Hatıra Ormanı' oluşturacak İç mekan tasarımında bitki kullanımı stresi azaltıyor İç mekan tasarımında bitki kullanımı stresi azaltıyor
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Muş Ovası ve yaylalarında ilkbahar mevsimi güzelliği yaşanıyor - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement