Müsadenizle Büyükler Filmi - Son Dakika

Müsadenizle Büyükler Filmi

05.10.2018 09:54
Müsadenizle Büyükler Filmi, System.String[]

Müsadenizle Büyükler filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Müsadenizle Büyükler filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Toplumun sokak hayvanlarına daha duyarlı olmasını amaçlayan bir aile filmi olan Müsadenizle Büyükler'in başrollerinde sokak hayvanları ve çocuklar var.

Filmin yönetmen koltuğunda birçok festivalden ödülle dönen Mezarcı filminin yönetmeni Talip Karamahmutoğlu oturuyor. Senaryosunu yönetmen ile birlikte Okay Karamahmutoğlu’nun kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda Emre Altuğ, Atsız Karaduman, Ümit Çırak, Hakan Eksen, Duygu Paracıkoğlu, Barış Kışlak, Serap Ağalar gibi isimler yer alıyor. Filmin çocuk oyuncu kadrosunda ise Efe Koçyiğit, Enes Göçmen, Bilge Kara, Nehir Seymenoğlu, Amir Shehadeh bulunuyor.

Yönetmen: Talip Karamahmutoğlu

Senaryo: Talip Karamahmutoğlu, Oktay Karamahmutoğlu

Oyuncular: Emre Altuğ, Atsız Karaduman, Hakan Eksen, Duygu Paracıkoğlu, Ümit Çırak, Barış Kışlak, Serap Ağalar, Efe Koçyiğit, Enes Göçmen, Bilge Kara, Nehir Seymenoğlu, Amir Shehadeh

Filmin Türü: Aile

Orijinal Adı: Müsadenizle Büyükler

Yapımcı Firma: Kuzey Film

Yapım Yılı: 2018

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Dağıtıcı Firma: CGV Mars Dağıtım

Vizyon Tarihi: 14.12.2018

Müsadenizle Büyükler Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Müsadenizle Büyükler Filmi

Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Müsadenizle Büyükler Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cemal Hünal, sağlık sorunları nedeni ile Survivor 2021'e veda etti Selçuk Bayraktar, Akıncı PT-3 ile yuvadan uçmadan önce son selfiesini çekti Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan İBB'nin mobil ekmek büfelerine yasak Meteoroloji'den 28 Ocak'ta İstanbul için kar uyarısı Cumhurbaşkanı Erdoğan için "Sözde" ifadesini kullanan Kılıçdaroğlu'nun adı bulvardan silindi Kız çocuğunun canlı yayında görüp tanıdığı cinsel saldırı şüphelisi, tutuklandı Trump'ın Biden'a bıraktığı mektubun içeriği basına sızdı: Joe biliyorsun ben kazandım İbo Show'un 10. bölüm fragmanı yayınlandı! 15 yıldır İbrahim Tatlıses ile küs olan Ebru Yaşar programa geliyor