Müsadenizle Büyükler Filmi - Son Dakika

Müsadenizle Büyükler Filmi

05.10.2018 09:54
Müsadenizle Büyükler Filmi, System.String[]

Müsadenizle Büyükler filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Müsadenizle Büyükler filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Toplumun sokak hayvanlarına daha duyarlı olmasını amaçlayan bir aile filmi olan Müsadenizle Büyükler'in başrollerinde sokak hayvanları ve çocuklar var.

Filmin yönetmen koltuğunda birçok festivalden ödülle dönen Mezarcı filminin yönetmeni Talip Karamahmutoğlu oturuyor. Senaryosunu yönetmen ile birlikte Okay Karamahmutoğlu’nun kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda Emre Altuğ, Atsız Karaduman, Ümit Çırak, Hakan Eksen, Duygu Paracıkoğlu, Barış Kışlak, Serap Ağalar gibi isimler yer alıyor. Filmin çocuk oyuncu kadrosunda ise Efe Koçyiğit, Enes Göçmen, Bilge Kara, Nehir Seymenoğlu, Amir Shehadeh bulunuyor.

Yönetmen: Talip Karamahmutoğlu

Senaryo: Talip Karamahmutoğlu, Oktay Karamahmutoğlu

Oyuncular: Emre Altuğ, Atsız Karaduman, Hakan Eksen, Duygu Paracıkoğlu, Ümit Çırak, Barış Kışlak, Serap Ağalar, Efe Koçyiğit, Enes Göçmen, Bilge Kara, Nehir Seymenoğlu, Amir Shehadeh

Filmin Türü: Aile

Orijinal Adı: Müsadenizle Büyükler

Yapımcı Firma: Kuzey Film

Yapım Yılı: 2018

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Dağıtıcı Firma: CGV Mars Dağıtım

Vizyon Tarihi: 14.12.2018

Müsadenizle Büyükler Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Müsadenizle Büyükler Filmi

- Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Müsadenizle Büyükler Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yerli aşı mesajı: İnşallah tüm insanlığın hizmetine sunacağız İsveç'te kritik görevdeki Türk asıllı subay, esrarengiz bir biçimde kayboldu AK Partili Mahir Ünal'dan Alaattin Çakıcı açıklaması: Erdoğan'a karşı darbe ve ölüm tehditleri yapılırken sus pus olanlar, şimdi ağlıyorlar Restoran yasağına Türk işi çözüm! Yemeklerini alıp büfelerin önünde oturup yediler Son Dakika! Bakan Koca salgındaki kötü gidişatı bu sözlerle gözler önüne serdi: Ağır hasta sayısı 4 ayda 8 kat arttı Tedavisine evde devam edilen Mehmet Ali Erbil'den yeni fotoğraf Üst dudağı ve burun delikleri olmayan kuzu, çiftçiyi hayretler içinde bıraktı Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni koronavirüs kararını açıkladı: Kongreleri erteliyoruz