Müsiad Hollanda Yeni Başkanını Seçti - Son Dakika

Müsiad Hollanda Yeni Başkanını Seçti

23.12.2013 11:29
Müsiad Hollanda Yeni Başkanını Seçti, System.String[]

Genel Kurul’da yeni başkan Ali Bekdur oldu.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Hollanda şubesi başkanlığına Ali Bekdur seçildi.

Başkanlık görevini yürüten Sinan Tosun, derneğin genel kurulunda görevini yeni seçilen Ali Bekdur'a devretti. Rotterdam'da yapılan genel kurulda MÜSİAD Hollanda şubesinin yeni yönetim kurulu üyeleri de belirlendi. Buna göre Abdurrahman Akbulut başkan vekilliği, Resul Özdemir genel sekreterlik ve Murat Tosun ise saymanlık görevlerini üstlendi.

Görev teslim töreninde konuşan eski Başkan Sinan Tosun, Hollanda'da önemli hizmetlerde bulunan MÜSİAD'ın başarılı çalışmalarının bundan sonra da devam edeceğini belirterek, yeni yönetime başarılar diledi.

Başkanlığa yeni seçilen Ali Bekdur ise zor ama anlamlı bir görev üstlendiğinin bilincinde olduğunu ifade etti. MÜSİAD'ın Türkiye'nin yanı sıra uluslararası alandaki çalışmalarının büyük takdir gördüğünü anlatan Bekdur, bu kapsamda yeni yönetim olarak hizmet bayrağını daha yükseğe taşımak için ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti.

Hollanda'daki işadamlarının dışarıya açılmaları ve uluslararası alanda ticari ilişkilerde bulunmalarına katkı sunmaya çalışacaklarını dile getiren Bekdur, özellikle uluslararası fuarlara etkin bir şekilde katılacaklarını söyledi.

Benzer kurum ve kuruluşlarla yakın ilişki içinde olacaklarına da vurgu yapan Bekdur, Hollanda'daki Türk sivil toplum kuruluşlarıyla toplumun menfaatleri için gereken işbirliklerini sağlamaya çalışacaklarını da sözlerine ekledi. - Hollanda

Müsiad Hollanda Yeni Başkanını Seçti

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Müsiad Hollanda Yeni Başkanını Seçti - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Uyku sorununun koronavirüs kapma riskini yüzde 250 artırdığı ortaya çıktı Son Dakika: Aşılama programının ikinci adımına geçiliyor! Huzurevleri ve bakımevlerinde kalanlar aşılanacak İçişleri Bakanı Soylu: Polis Arama Kurtarma Birimi'ni cuma günü başlatıyoruz Neslihan Atagül, Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'den ayrılacak futbolcuların ismini tek tek verdi Oyuncu Zehra Yılmaz, kar pozuyla takipçilerini mest etti Felç geçiren oyuncu Sabina Toziya, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrıldı Yaptığı tespite gülerek karşı verilmesi Doğu Perinçek'i sinirlendirdi: Haddini bil, otur orada adam gibi