DSP Şişli Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül Oyunu Kullandı - Son Dakika

DSP Şişli Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül Oyunu Kullandı

10 ay önce

Demokratik Sol Parti Şişli Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, oyunu kullandı. Nişantaşı'ndaki Sait Çiftçi İlkokulu'nda oy kullanan Sarıgül, "Şişli'deki yurttaşlarımız ben eminim ki en doğru, en iyi, en güzel kararı verecektir." dedi.

DSP Şişli Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül Oyunu Kullandı, System.String[]

Demokratik Sol Parti (DSP) Şişli Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül,oy kullanmak için Nişantaşı'ndaki Sait Çiftçi İlkokuluna geldi. Vatandaşlar ve sandık görevlileriyle selamlaşan Sarıgül, 1268 numaralı sandıkta oy verdi.

Açıklamada bulanan Mustafa Sarıgül, şunları kaydetti:

"ŞİŞLİ'DEKİ YURTTAŞLARIMIZ EN DOĞRU KARARI VERECEKTİR"

"Seçim hazırlıkları Türkiye'de büyük bir yarış halinde, demokratik bir hava içerisinde geçti. Seçimlerde her siyasi parti adayı kendi görüşünü, düşüncelerini en iyi şekilde yansıttı. Bundan sonra artık takdir ve karar, seçmenlerimizin olacak. İşte demokrasi böyle bir şey. Ülkemizde hep demokrasi olsun, hep barış olsun. Herkes özgürce kendi oylarını en iyi şekilde kullansın. Bu seçimde biz, projelerle yarıştık, projelerimizle ortaya çıktık. Hiçbir adayın çalışmasıyla ilgilenmedik, farklı siyasi partilerdeki adayların görüşlerine hep saygı duyduk ama biz kendi projelerimizi anlattık. Şişli'deki yurttaşlarımız ben eminim ki en doğru, en iyi, en güzel kararı verecektir."

DSP Şişli Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül Oyunu Kullandı
Haber Yayın Tarihi: 31.03.2019 11:30 Kaynak: AASon Dakika

Firari asker, 26 yıl sonra yol kontrolünde yakalandı
Didem Soydan'dan "Seninle cinsel ilişkiye girmeden ölmek istemiyorum" diyen takipçisine cevap Yönetimden Abdullah Avcı'ya flaş talimat: Rebocho'yu oynatma

Son Dakika Haberleri