Müzikseverlere Sürpriz Hediye - Son Dakika

Müzikseverlere Sürpriz Hediye

26.01.2012 11:53
Müzikseverlere Sürpriz Hediye

Türkiye'nin müzik portalı Turkcell Müzik, hem faturalı hem de ön ödemeli abonelerine 100 yerli şarkı hediye ediyor

Türkiye'nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, en sevdiği şarkıları her an her yerde dinlemek isteyen Turkcell'li müzikseverler için çok özel bir sürpriz hazırladı. 31 Mart 2012'ye kadar sürecek kampanya kapsamında bireysel faturalı Turkcell abonelerine 100 yerli şarkı hediye edilecek. Bu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin tarife kapsamındaki konuşma paketlerinden herhangi birine abone olması yeterli. Turkcell ön ödemeli abonelerini de unutmadı. 20 TL ve üzeri yükleme yapan tüm bireysel ön ödemeli aboneler de Turkcell Müzik'in hediyesi olan 100 yerli şarkıyı ister cebine, ister bilgisiyarına indirebilecek.

Kazanılan şarkı hakları 72 saat içinde Turkcell'lerin hatlarına tanımlanıyor. Turkcell'liler hediye şarkıları www.turkcellmuzik.com web sayfasından, m.turkcellmuzik.com wap sayfasından, App Store ve Turkcell T-Market'ten Turkcell Muzik yazarak yazarak indirebilecekleri mobil uygulamalar üzerinden indirebiliyor.

Kesintisiz müziğin adresi Turkcell Müzik

Turkcell Müzik sayesinde tüm müzikseverler; 3 milyondan fazla şarkı içinden istedikleri şarkı, albüm ya da sanatçıyı arayarak dinleyebiliyor, sevdikleri sanatçı adını kaydederek sanatçı radyolarına ulaşabiliyor, en iyi ve en yeni şarkı listelerine erişebiliyor ve 16 radyo türü arasından seçim yaparak müzik zevklerine uygun olarak önerilen şarkıları dinleyebiliyor. Dileyenler sevdikleri şarkıları cep telefonu ve bilgisayarlarına da indirebiliyor.

Kullanıcıların kendi listelerini oluşturabildiği Turkcell Müzik bu listelere mobil uygulamalar üzerinden erişim imkanı da sunuyor. Müzikseverler beğendiği şarkıyı ya da listelerini sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarıyla paylaşabiliyor, Turkcell Müzik'in iPhone ve Android uygulamasındaki Soundhound işbirliği ile geliştirilen Ne Bu Çalan özelliği sayesinde duydukları herhangi bir şarkıyı dinletip bunun hangi şarkı olduğunu öğrenebiliyor. iPhone kullanıcıları Turkcell Müzik'ten cep telefonlarına başka herhangi bir programa gerek olmadan uygulama üzerine şarkı indirebiliyor ve indirdikleri şarkıları internete bağlı değilken de dinleyebiliyor.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel Müzikseverlere Sürpriz Hediye - Son Dakika


Advertisement