Nalan Altınörs, "İstanbul'da Pazar Konserleri"Nde Sahne Alacak - Son Dakika

Nalan Altınörs, "İstanbul'da Pazar Konserleri"Nde Sahne Alacak

20.12.2017 17:23
Nalan Altınörs, "İstanbul'da Pazar Konserleri"Nde Sahne Alacak

Sanatçı Nalan Altınörs, "İstanbul'da Pazar Konserleri" kapsamında müzikseverlerle buluşacak.

Sanatçı Nalan Altınörs, " İstanbul'da Pazar Konserleri" kapsamında müzikseverlerle buluşacak.

Kariyerinde 30 yılı geride bırakan sanatçı, 24 Aralık'ta İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarını sürdüren Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda (CRR) sahne alacak.

Pazar Konserleri programının bu yılki son konuğu olan Altınörs, 1980'li yıllarda müzik yolculuğuna başladı. Bugüne kadar çok sayıda konser veren ve yedi albüme imza atan sanatçı, neo-klasik eserlerle Sadettin Kaynak, Selahattin Pınar, Dramalı Hasan, Şükrü Tunar, Yesari Asım Arsoy ile Avni Anıl gibi usta sanatçıların eserlerini yorumluyor.

Konser 14.00'te başlayacak.

GÜNDEM ÖZETİ / 16 Ağustos 2022 GÜNDEM ÖZETİ / 16 Ağustos 2022 İstanbul'da Etkili Olan Sağanak Bazı Bölgelerde Su Baskınlarına Neden Oldu İstanbul'da Etkili Olan Sağanak Bazı Bölgelerde Su Baskınlarına Neden Oldu İBB, yağan yağmurun altında çim suladı İBB, yağan yağmurun altında çim suladı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Nalan Altınörs, 'İstanbul'da Pazar Konserleri'Nde Sahne Alacak - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement