"Nasipse Olur" 14 Şubat'ta sinemalarda - Son Dakika

"Nasipse Olur" 14 Şubat'ta sinemalarda

30.01.2020 17:58

Greeanart/Vahdet Erdoğan yapımcılığında çekilen romantik komedi türündeki "Nasipse Olur" filmi, 14 Şubat'ta izleyiciyle buluşacak.

Greeanart/ Vahdet Erdoğan yapımcılığında çekilen romantik komedi türündeki "Nasipse Olur" filmi, 14 Şubat'ta izleyiciyle buluşacak.

Yönetmenliğini Selahattin Sancaklı'nın üstlendiği filmin başrolünü, Algı Eke, Burak Sevinç ve Nur Sürer paylaşıyor.

Filmde, Hakan Bulut, Yeşim Dalgıçer, Ünal Yeter, Barış Başar, Erdem Baş, Zeyno Eracar, Derya Sen Akbacak, Aşkım Kapışmak, E. Sefa Yıldırım, Aydın Sarman ve Kıvanç Baran Aslan da rol alıyor.

Senaryosunda Barış Başar imzası bulunan filmin basın toplantısında AA muhabirine açıklama yapan Algı Eke, babasının fırınını devralan bir karakteri canlandırdığını söyledi.

"Çok bizden ve gerçekçi bir film"

Eke, senaryoyu okuduğunda çok sevdiğini belirterek, "Tam bir romantik komedi. Ben romantik komedi izlemeyi de çok severim. Filmin hikayesi farklı olarak, bir metropolde değil de bir kasabada geçiyor. Günfer isminde, evde kalmış, huysuzluğundan dolayı yanına kimsenin yaklaşamadığı, ailesine çok bağlı, babasını kaybettikten sonra evine babalık etmeye başlayan birini oynuyorum. Çok bizden ve gerçekçi bir film. Hayattaki karşılığı neyse onu çektik." dedi.

Sinop'ta yapılan çekimlerin yaklaşık bir ay sürdüğünü aktaran oyuncu, "Sinop'u hiç görmemiştim, çok gelişmiş bir şehir. Beni çok şaşırttı, muazzam yani. O kadarını hiç beklemiyordum, inanılmaz güzel bir yer. Hatta bir ara tatile gitmeyi düşündüğümü söyledim. Denizi ayrı, mutfağı ayrı güzel bir yer." diye konuştu.

"Güldürmenin küfürsüz de olabildiğini gösteren bir film"

Nur Sürer de filmde kasabanın en zengin kadınını canlandırdığına işaret ederek, "Bir oğlum var, oğluna dünyayı zehir eden bir anneyi oynuyorum. Kasabanın en yoksuluyla olan ilişkisini onaylamayan ve oğlunu zorlayan bir kadın bu. Hep oynamak istedim ama ilk defa bir komedi filminde yer aldım. İnsanları güldürmek çok önemli ve bunu hakkıyla yaptığımızı düşünüyorum. İyi bir komedi, insanları güldürmenin küfürsüz de olabildiğini gösteren bir film yaptık." ifadelerini kullandı.

"Nasipse Olur" filminin konusu özetle şöyle:

"Günfer, hayatı peş peşe gelen felaketlerle altüst olan ve küçük kasabasında büyük hayaller kuran biridir. Geçimini pastacılıktan sağlayan Günfer, babasının vefatından sonra büyük bir yıkıma uğrar. Genç kadın, tam kendisini toparlamaya çalışırken amcasının kumar borcu yüzünden baba yadigarı olan fırınına mafyanın dadanmasıyla iyice kötü olur. Bunlar yetmezmiş gibi bir de evlenme hayalleri kurduğu Yaşar tarafından aldatıldığını öğrenmesi, Günfer'in hayatını altüst eder. Başına gelen felaketlere karşı direnen Günfer'in hayatı, mahallenin zengin çocuğu Gökhan ile yollarının kesişmesi ile bambaşka bir hal alır."

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 'Nasipse Olur' 14 Şubat'ta sinemalarda - Son Dakika


Son Dakika

Öldürüldükten sonra cinsel organı kesilen Brezilyalı futbolcunun katil zanlısı suçunu itiraf etti 00:44 Öldürüldükten sonra cinsel organı kesilen Brezilyalı futbolcunun katil zanlısı suçunu itiraf etti Evli adamla ilişkisi ortaya çıkan kadın, kendini 23:30 Evli adamla ilişkisi ortaya çıkan kadın, kendini "Dini sohbetler ediyorduk" diyerek savundu Szczesny, Avrupa Şampiyonası tarihinde kendi kalesine gol atan ilk kaleci oldu 22:55 Szczesny, Avrupa Şampiyonası tarihinde kendi kalesine gol atan ilk kaleci oldu
Tek şehir iki farklı görüntü: Bir tarafta yılanla sohbet ettiler, diğer tarafta taşladılar 21:17 Tek şehir iki farklı görüntü: Bir tarafta yılanla sohbet ettiler, diğer tarafta taşladılar Ceren Duman davasında kan donduran ifadeler: İlişkiye girdikten sonra duş aldım, geldiğimde çıplak şekilde çırpınıyordu 20:42 Ceren Duman davasında kan donduran ifadeler: İlişkiye girdikten sonra duş aldım, geldiğimde çıplak şekilde çırpınıyordu Survivor Batuhan'dan zehir zemberek sözler: Şampiyon olmayı hak etmiyorlar 20:02 Survivor Batuhan'dan zehir zemberek sözler: Şampiyon olmayı hak etmiyorlar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'la samimi pozlarını paylaşan Macron, fotoğrafa not da düştü 17:37 Cumhurbaşkanı Erdoğan'la samimi pozlarını paylaşan Macron, fotoğrafa not da düştü NATO Zirvesi'ne damga vuran, Kanada Başbakanı Justin Trudeau'nun renkli çorapları oldu 16:06 NATO Zirvesi'ne damga vuran, Kanada Başbakanı Justin Trudeau'nun renkli çorapları oldu
Advertisement