New York'ta Maske Zorunluluğu Kalkıyor - Son Dakika

New York'ta Maske Zorunluluğu Kalkıyor

10.02.2022 10:44

Amerika Hastalıkları Kontrol ve Önleme Merkezleri CDC'nin tavsiye kararlarını değiştirmemesine rağmen New York, California ve Massachusetts gibi bazı eyaletler kapalı mekanlarda maske ve aşı yaptırmış olma zorunluluğunu kaldırıyorlar.

Amerika Hastalıkları Kontrol ve Önleme Merkezleri CDC'nin tavsiye kararlarını değiştirmemesine rağmen New York, California ve Massachusetts gibi bazı eyaletler kapalı mekanlarda maske ve aşı yaptırmış olma zorunluluğunu kaldırıyorlar. New York Mart ayı başında da okullarda maske zorunluluğunu kaldırmayı hedefliyor.

YORUMLAR
500
Ev satın almak isterken harf hatası nedeniyle mahallenin sahibi oldu Ev satın almak isterken harf hatası nedeniyle mahallenin sahibi oldu ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Jake Sullivan, Salman Rüşdi'ye yapılan saldırıyı kınadı ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Jake Sullivan, Salman Rüşdi'ye yapılan saldırıyı kınadı ABD'de bıçaklı saldırıya uğrayan Salman Rüşdi bir gözünü kaybedebilir ABD'de bıçaklı saldırıya uğrayan Salman Rüşdi bir gözünü kaybedebilir
Kaynak: DailyMotion.com

Son Dakika Güncel New York'ta Maske Zorunluluğu Kalkıyor - Son Dakika

Bu haber DailyMotion.com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. DailyMotion.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı DailyMotion.com kurumudur.

Advertisement