Nihal Olçok, oğlunun adını taşıyan merkezin açılışına davet edilmedi - Son Dakika

Nihal Olçok, oğlunun adını taşıyan merkezin açılışına davet edilmedi

Darbe girişimi sırasında eşi Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok'u kaybeden Nihal Olçok, oğlunun adını taşıyan spor merkezinin açılışına davet edilmedi. Olçok duruma sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tepki gösterdi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı bugün Kocaeli'nin Derince ilçesinde Abdullah Tayyip Olçok Gençlik ve Spor Merkezi isimli bir yerleşkenin açılışını yaptı. Ancak Nihal Olçok bu açılışa davet edilmediğini açıkladı.

Gelecek Partisi'nin kurucuları arasında yer alan Nihal Olçok, bakanlığa sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Olçok, Twitter'dan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu'nu da etiketleyerek şu paylaşımda bulundu: "Sayın Kasapoğlu, Abdullah'ın annesi var biliyorsunuz değil mi? Bu nasıl bir nezaketsizliktir ki evladımın isminin verildiği tesisi açılıyor ama anne davet edilmiyor. Gerçi bu sizi aşar biliyorum ama yine de davet bekledim..."

İşte Nihal Olçok'un o paylaşımı;

Nihal Olçok, oğlunun adını taşıyan merkezin açılışına davet edilmedi
Nihal Olçok, oğlunun adını taşıyan merkezin açılışına davet edilmedi

Haber Yayın Tarihi: 12.08.2020 14:38

Son Dakika Politika Nihal Olçok, oğlunun adını taşıyan merkezin açılışına davet edilmedi - Son Dakika


Son Dakika

"Kocan seni aldatıyor" mesajıyla şoke olan Eylül Öztürk, kimin gönderdiğini öğrenince ağzı açık kaldı Talihsiz adamın ameliyatla kesilen bacaklarını torba içerisine koyup eşine teslim ettiler Genoa'ya transfer olan Andrea Pinamonti, 17 gün sonra Inter'e geri döndü Yakıtın parasını isteyen istasyon görevlisine çarpıp kaçtılar! O anlar kamerada Rusya'da koronavirüs tedavisinde kullanılan ilaçlar gelecek hafta eczanelerde satışa çıkacak Barcelona ile anılan Fenerbahçeli Ömer Faruk Beyaz'ın ağabeyi İsmail Beyaz: Kararı kulüple birlikte alırız Sevgilisinin iki çocuğunu cinsel istismarda bulunup öldürmüştü! Çalılıkların arasında yakalandı Alanya'da kanlı gece: 1 ölü, 1 ağır yaralı